UCUZ YOLLU 17 GB SATIYORUM. (3TL)

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
ALMAK ISTEYENLER FORUMDAN MESAJ YOLUYLA YAZABILIR.

4Sta OYUN IÇI PM

Moderatör tarafında düzenlendi:

sencelik

The Knight Online Player
12 Haz 2015
5
0
1
arkadaş dolandırıcıdır bilginize halil ibrahimdir adı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştur. Banka hesabına eft gönderilmiş olan işbankası hesabı

Kod: 0064

Swift: ISBKTRIS

Hesap No: 0084688 ŞUBE BILGILERI

Ad: Gaziosmanpaşa Çarşı Şubesi

Kod: 1205

Il: Istanbul

Ilçe: Gaziosmanpaşa

Tel: 02125638370

Fax: 02125636286

Adres: Sarıgöl Mah. Ordu Cad. No: 29 34100 ismi facebook ismi halil ibrahimdir.

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
dolandırıcıdır dıyorsun para yolladım dıyorsun bende kart dokumanımı gosterıcem bak bakalım gelmısmı para aldı kactı dıyorsun yavsak yavsak haraketler yapma ıstedıgıne savcılıga ver yolladıgın para gelmedı kocum bızı bılen bılıyor hadı bak işine

sencelik

The Knight Online Player
12 Haz 2015
5
0
1
evet savcılık tarafından suç duyurusunda bulunulduğu için durduruldu bankayı arayıp ben bilgisini verdim istersen bankanı arayıp paranın neden gelmediğini öğrenebilirsin.

facebooktan neden engellediğinide buradakilere açıkla o zaman tekrardan görüşelim.

burada bulunan bymami isimli arkadaş vardı paypal aracılığı ile aldığın parayı ondan sonra onuda engelleyip silmiştin aynı şekilde facebooktan neden beni silip engellediğini açıkla ondan sonra tekrar konuş bakalım bundan sonrasınıda mahkemede avukatımla görüşürsün. amaç 30-35 tl değil insan olup olmamak.

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
koçum ben senın 30 - 35 tl ne kalmadım facem ekle dokumanları atayım bılen bılıyor kac kısıye ıtem ve gb sattım malca konusup ısım kırletmekten baska bırsey degılsın. ıstedıgını yapabılırsın hesap dokumanını atarım sorun yok. ve vermıs oldugun adres benım adresım degıl bunuda bılesın..

Moderatör tarafında düzenlendi:

sencelik

The Knight Online Player
12 Haz 2015
5
0
1
arkadaş kendisi hiç birşey bilmiyormuş gibi davranıyor peki neden geçen gün bütün forumda küfür edip dolandırdığın diğer adamlara cevap vermedin

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
sende zerre haysıyet şeref yok dolandırdıklarımı cıkartsana paypal dahi kullanmıyorum ben ulan ekle atıyım dokumanımı kımden para almısım bak bakalım yazık sana bıde suc duyurusu dıyorsun gerekenı yaptıysan dokumanlarım hazır sorun degıl verdım facemı yaz bakalım ordan

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
ve ordaki adres benim adresim degıl yine soyluyorum ısteyenede konum atarım telefondan ;) sen bence yanlıs numaraya yollamıssın kocum soyadım nerde pekı ahaha gereksız ınsan yollamıs olsaydın bana soyadımda gozukurdu .......................

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
gereken hesap dokumanlarını attım arkadas benı savclıga vermıs dolandırıcıysam neden para gozukmuyor :) hadı bakalım ... konuyu kılıtleye bılırsınız ıstanbuldan gb verılır yuzyuze sorun yok.

4StarK

The Knight Online Player
15 Haz 2015
9
0
1
gb ler satılmıstır sencelik kardesimiz gbleri oyunfordan alıyım demiştir ;)