uruk hai slotuna burning stone çekmek

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
JohnWebster nick li şahıs slotta iken gelip burning stone çekiyor ben onun o ara ss sini alıyorum sonra hata ile vurup kaçmaya başlayınca benim ss mi alıp benim çektiğimi göstermeye çalışmış gerekirse ss nin saatinin olduğu bir fotoğrafta atabilirim

fcaglar

The Knight Online Player
16 Tem 2015
12
0
1
komiksin.hem çekiyosun, ben atack durdurup kenara çekilirken ss alıyosun.güzel taktik valla.

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
klasörün içini ekran fotoğrafı al at ss kenarda açık olsun saati gözüksün bende atayım böyle yalan suçlamadan dolayıda bir şey yapılmasını istiyorum

fcaglar

The Knight Online Player
16 Tem 2015
12
0
1
ne alakası var ss saatiyle? geceden beri slottayım, pc başında olduğum saate denk geldin allahtan.niye kendi slotuma burning stone çekeyim? iki tane bus kascam diye yapmadığınız terbiyesizlik kalmadı.

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
ayrıca burning stone oradan gelmiyor senin çektiklerin yandaki slottaymış genie yi açında ona vurdu kaçarken çekilmiş bir ss insanlığından utan

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
slot senin falan değil bunu kafana kazı bu birincisi ikincisi ks ile alırsam gayet normal bir şey senin slotta yer hakkın falan yok slota başka mob çekmek yasak sende bunu yaptın saat ile de çok alakası var en az 1 dk önce çektim ss yi

fcaglar

The Knight Online Player
16 Tem 2015
12
0
1
slot benim demedim zaten slotta ben vardım dedim. bu işin raconu vardır bi gelir sa dersin zaten ihtiyacın var diye müsaade ederiz bu yıllardır böyle süregelir. çocuk gibi bi "ben güçlüyüm o zaman slot benim" mantığıyla yürümez bu işler.slota mob çekmeyi de yapıp üstüme yıkmaya çalışıyosun aptal bi sekilde.neyse ya uğraşmicam gmler karar versin.madem ben çekiyorum burningler niye seni kovalıyor ikisi birlikte taaa linateye kadar? diyeceklerim bu kadar, çoluk çocukla uğraşamicam.

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
bana çoluk çocuk diyorsunda burningi çekip üstüme atmaya çalışıyorsun aç o klasörü aç ss yi ekran görüntüsü al at o kadar erkeksen utanmadan bide laf yapıyorsun bekle ben çekiyorum hemen ss nin adı aynı dikkat ederseniz başka bir şey demeye gerek duymuyorum derler ya seviyesine inemem tartışmaya gerek yok kanıtlar açıklar her şeyi

heaven

The Knight Online Player
11 Tem 2015
12
0
1
kardesım neyin kafasını yasıyorsun bizim arkadas sabahtan aksama kadar uruk kasıyor kimseye zararı dokunmamıs siz ise iftara atmak icin elinizden geleni yapıyorsunuz bu click arkadasımız slota canavar cekiyor ve gidip sonra ss alıyor bu ClickClickBoom arkadasa inanmayın beyler BELKI DIRENIS CLANINA UYUZ OLABILIRSINIZ ONA LAFIM YOK AMA KIMSENINI EKMEGINE GOZUMUZ YOK

Moderatör tarafında düzenlendi:

ClickClickBooMm

The Knight Online Player
13 Tem 2015
8
0
1
1. si bu lafları söylemeden önce direniş clanı olarak adam olun başta yarınız koxp kullanıyorsunuz kanıtım yok şuan elbet olur bir gün bana ah mah yapmayın gm karar verir ben oraya çektiğim ss zamanını bile attım senin deyiminle arkadaş ama bana göre başka bir şey burada ağzımı açmak istemiyorum slota burning çekip üstüne iftira atıyor birincisi burning linate nin içininden gelmez bunu kafanıza sokun daha öncesi chief e bi karakteri bildirdim o geldi gördü ve mage staffı uzaktan vurduğu için neden aldığım kutular için adama ks atayım mantıklı olursanız anlarsınız direniş direniş diye tutturmuşsunuz atın o zaman içinizdeki adam olmayanları ben sanki sizin clanınıza laf yaptım

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
JohnWebster benm Charim arkadasa oynamasi bus kasmasi için verdim 3 gunlugune perili oldugu için bosuna tartisma yaratmissin blitz sslerin saati oldugu gibi loglardan kimin ne kesitigne vurduguna kadar göruntulenebiliyor cektigin mobu rahatca tespit ediceklerdir @Duellona

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
Ayrica eklemeyi unuttugum baska birsey clanca gunde en az 10-15 kere pm atiyoruz gmlere bu insanlar salak mi bu kadar cok pm atan insanlarda yanina geldigi insanlarda(yanlis olmasin gm arkımız demiyorum) gm görmicek mi kosp olsa bi salak salak konusmayi birak dedigim gibi saati belli loglar varsa salakliginin cezasini cekersin bu kadar basit .