UZAKTAN VURMA VIDEOLU ISPAT ARTIK BIRŞEYLERIN YAPILMASI LAZIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
güzel oyun olsun diye elimizden geleni yaparken bu şekil uzaktan vurma kullananlar yüzünden server user kaybediyor inanmayanlar için aktayın boyunu alıp mesafeyi 25 ile 30 yapıp damge vursunlar sadece 1 ataker kullanmıyor clanca bunu kullanıyorlar uzaktan db de atıyorlar

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
insanlar hakkında yalan yanlış şeyler yazmayın kaardeşim şu oyunu biraz biliyosanız descent olunca descent olduğunuz adamın önüne geçeceginizi biliyor olmalısınız,burda video başında adam descent olmuş ve descent olduğu adamın önüne geçmiş.çok basit açıklama ile ekran bugudur bu

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
Böyle bişey olduğunu biliyordum ama kanıtlayamamıştım :) güzel bir kanıt olmuş eline sağlık kardeşim... Birde şöyle bir mevzu var Liberty klanı üyeleri çoğu zaman bizi server çekemiyor diye sallamalar yapıyorlardı üzgünüm kardeşim hile kullanırsanız sizi zaten kimse çekemez :)

imking09

The Knight Online Player
5 Tem 2015
45
0
6
Herşey ortada lütfen bu sefer Yetkililer ilgilensin daha önce de bu clan üyeleri hakkinda ihbar ettik ve kesin net bir video istediniz buyrun size herşeyin ortada olduğu video...

S1YAH

The Knight Online Player
13 Tem 2015
3
0
1
bunlarda böyle bişey oldugu belliydi zaten video çeken ellerin dert görmesin

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
EARGASMMMMM' Alıntı:
insanlar hakkında yalan yanlış şeyler yazmayın kaardeşim şu oyunu biraz biliyosanız descent olunca descent olduğunuz adamın önüne geçeceginizi biliyor olmalısınız,burda video başında adam descent olmuş ve descent olduğu adamın önüne geçmiş.çok basit açıklama ile ekran bugudur bu
Dostum videoyu güzel izle tek kişi uzaktan vurmuyor :)

21 Haz 2015
45
0
6
38
hala descent bahsediyor ya butun wrlerın jrnın 9 10 adım arkasında snn bırtane atakerın yok ona descend olucak neyın desınden bahsedıyorsun boyle sacma bır savunma yok

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Bir süredir şüpheleniyordum öyle yada böyle bişeyler gözüküyor videoda. Yöneticiler tarafından iyice izlenip kontrol edilmesi gereken bir durumdur.

HitmonchanTR

The Knight Online Player
20 Haz 2015
36
0
6
Vuruşlarda sıkıntı var bende warrior oynuyorum tamam bazen vururken damageler uzaktan işleyebiliyor. Oyunda ekran bug'u oluştuğunuda biliyorum fakat ekran bug'u oluşurken normalde adamın yanında olduğumuz halde dışarıdan sanki değilmişiz gibi görünür. Adamın yanında olurken R dmg i işletebiliriz. Videodaki sonu LORD ile biten arkadaş yanlış görmediysem hem R dmg girmiyor. Hemde sanki R R Skill combosu yapıyormuş gibi skill patlatıyor. Ayrıca videoyu çeken priest arkadaş slade attığı halde damageler aynı serilikte devam ediyor. Biraz sıkıntılı bir durum var gibi geldi. Yetkililer inceleyip karar vermeliler tabi.

HitmonchanTR / SaraNostra

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
blacklordun priesti kovalarkenki koşuşuna bakın sabit gitmiyor bi sağa bi sola gidiyoor bu da ekran bugunu yeterince acıklıyor,ekran bugunu birazcık araştırın ekran bugu uzaktan vurmaya yaramaz bunu öğrenin.

21 Haz 2015
45
0
6
38
hahahahah descent oldu ekran bugu sabıt kovalıyor orda neyn kafası bu yaw bı susun yaa kafa bırakmadınzı oyundan ayrı tsden ayrı son soz duellonada o ne derse o

21 Haz 2015
45
0
6
38
HitmonchanTR' Alıntı:
Vuruşlarda sıkıntı var bende warrior oynuyorum tamam bazen vururken damageler uzaktan işleyebiliyor. Oyunda ekran bug'u oluştuğunuda biliyorum fakat ekran bug'u oluşurken normalde adamın yanında olduğumuz halde dışarıdan sanki değilmişiz gibi görünür. Adamın yanında olurken R dmg i işletebiliriz. Videodaki sonu LORD ile biten arkadaş yanlış görmediysem hem R dmg girmiyor. Hemde sanki R R Skill combosu yapıyormuş gibi skill patlatıyor. Ayrıca videoyu çeken priest arkadaş slade attığı halde damageler aynı serilikte devam ediyor. Biraz sıkıntılı bir durum var gibi geldi. Yetkililer inceleyip karar vermeliler tabi.
HitmonchanTR / SaraNostra
cok haklısın ama nerde onlara kalsa descent li ekran bugu slyat bla bla bla D: bunların ne oyun bılgısı var ne de playerlıklerı

caneriko

The Knight Online Player
10 Tem 2015
13
0
1
blacklordun priesti kovalarkenki koşuşuna bakın sabit gitmiyor bi sağa bi sola gidiyoor bu da ekran bugunu yeterince acıklıyor' date='ekran bugunu birazcık araştırın ekran bugu uzaktan vurmaya yaramaz bunu öğrenin.[/quote']
Liberty Clanından Bir uyesin zaten gelmıs burda neler yazıyorsun :D

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Arkadaşlar aynı konuyu açıyorsunuz sürekli forum kullarında flood yasak lütfen dikkat edelim konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...