XweNecropsy Ve Partysi Delosta Haksiz yere BANN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XweNecrospy

The Knight Online Player
26 Eki 2015
5
0
1
Karakter Adı:XweNecropsy

Hesabın Kapatılma Tarihi:26.10.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:delosta isilioon ust kata cıkarma

Savunma ;Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar dun gece 1 party isilıoon kesmeye delosa gitmiştik slotta biraz takişmalar oldu bizde isilıonu ust katta cıkartık ve ERMIS Adlı GM hic bir şey demeden hir şey yapmadan PARTY BANI HAKSIZ YERE ATTIP GITTI Boyle sacmalık gormedım ben ben her pwp de isilioon felenkoru kestım ilgilenirsenız sevinirim arkadaşlarımın canı cok sıkıldı aksi taktirde benım durduk yere ban yedik hayırlısı olsun diyelim belkide THE KNIGHT ONLINE Nin de sonuna geldik gibi gorunuyo iyi forumlar

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Konu ile ilgilenen Juri : HAN

Açıklama : Isiloon'un nasıl diğer odaya taşınacağını bütün kullanıcılar biliyordur . Önemli olan bunun yasak olup, bu yasağın çiğnenmemesi gerekmektedir. Isiloonun oda dan çıkarılmasının yasak olmasının nedeni , başka bir clan isiloonu kesmek için geldiğinde isiloonu oda içerisinde görmeyip kesildiğini zannedip geri dönmeleridir . Buda diğer kullanıcıların hakkına gasp etmektir .

Juri Kararı : Karakterin banı açılabilir , fakat bir daha aynı durum yaşanırsa karakter süresiz kapatılmalıdır . Son sözü GM Ekibi söyleyecektir .

XweNecrospy

The Knight Online Player
26 Eki 2015
5
0
1
ne alakası var yasak oldugunu kım soyledı herhangi bir yerde acıklama bir sey yok ben bunu her pwp de yapıyorum ve boyle direk gelınıp party ban atılmasıda ne ya attack keser ya muteler ya ugarır boyle sacma bır sey olamaz

ouzann3

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Böyle bi yasak belirtilmemişse yapılacak yaptırım ban değil uyarıdır.Hiç bir serverda usko dahil böyle bi sebepden ban atılmamıştır. Eğer ban sebebi olarak belirtilmemişse uyarı verilir ve oyun içi notice geçer bunun ban sebebi olduğu belirtilir . Lütfen biraz profesyonel olalım Banı atan gm eski serverda borooda ks attığım için banlamıştı beni .

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konuyla Ilgilenen Juri : Nestunkojika

Açıklama : Dün bizzat konunun içindeydim . MomentuS clanı olarak Isilioon'a çıkmaya niyetlendik . Lakin arkadaşların Açmış olduğu ezik charlarla isilioon'u bu yöntemle daha önce defalarca kesmiş olduğu kanaatine vardık . Ayrica arkadaşın bir üst kata cıkarak değil gate'in arkasındakı duvardan wall hack ile geçtiğine gözlerimle defalarca şahit oldum . Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok fakat elde edilen haksız kazançların her zaman karşısında olmaya Juri üyeleri , MomentuS clanı ve Server yöneticileri ile birlikte devam edeceğiz.

Karar: Karekterlerin Banı Açılabilir . Davranışın tekrarı halinde accountların bulunduğu harddiskler banlanmalıdır . Son Kararı GM ekibi verilecektir .

XweNecrospy

The Knight Online Player
26 Eki 2015
5
0
1
birakın banlayan gm nın acma yetkisi bile yok bilip bilmeden ban atıldı bir w.h diyırosnuz yazıklar olsun size

ouzann3

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Video çekildi sırf çamur atamayın diye her şey ortada hala wh den bahsedebiliyorsunuz .Lütfen tarafsız olamayan ve oyun bilgisi yetersiz kişileri jüri yapmayın.Diğer jüride bug yaptığımızı söylemişti :D

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
şu anda juri kimliğimle değil Player kimliğimle yazıyorum . Yaptığınız suç mudur değil midir arkadaşlar ? Biz burada gönüllü olarak bir takım işler yapıyoruz . Sizi serverin basından beri ilk kez gördüm . Aramızda hiç bir husumet yok . Taraf tutmam ya da yandaş olmam söz konusu değil . Oyun bilgime gelince senin bildiğin bütün bug yöntemlerini biliyorum . Oyun bilgisi yok dediğiniz kişiler 5k userin içerisinden kral çıkan kişilerle aynı. Nedense işinize gelmeyen konularda taraf tutan , niteliksiz , kişiliksiz hatta şahsiyetsiz sıfatlarını yakıştırmaktan çekinmiyorsunuz . Dün pm üzerinde küfür ettiniz onları görmezden geliyorum . Isterseniz pm loglarını kontrol ettirebilirsiniz .Her neyse Felankoruda bugla kesmiş oldugunuz bir gerçek . Bug yapmak istesek yaparız ama bunun illegal oldugunu bılıyoruz o kadar emek vermişken ban yemeye niyetimiz yok . Isilioonu buglamak ıcın duvardan wallhackle geçtiğinizi inkar ediyorsanız eğer size diyecek söz bulamıyorum . Iyi forumlar

ouzann3

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Uzatmıyorum her şey ortada ikimizde bunu biliyoruz zaten. Eski serverda user kalmadığında dahi ordaydım bu sw nin başında burda olduğum gibi user kalmayana dek Ruti nickimle yine oynuyor olacağım. Bu arada bahsettiğin şey bug olarak geçmiyor belli bi mesafeye vuramaz felankor magede avantajını kullanır zehir etkili skilleriyle felankora sürekli hasar verdiğinden diğer oyuncuların hasar almasını engeller. Aynı şey isilionn içinde geçerli isilionun attığı zehir anlık hpnin 1/5 ini götürür sadece taki 4 hp kalana dek . Bunu bug olarak nitelendirebilen arkadaşlar oyun stratejisi denildiğinde db attırım asas ile tek atmayı strateji olarakmı düşünüyor acaba?

ouzann3

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Felankor buglamak için wh ile duvardan geçmekmi sen bunu ispatla Istediğin itemi vereyim sana hatta oyunuda bırakacağım zan ve varsayımla konuşmaktan çekinmiyorsun bi ss al video çek boş çamur atma oyuncu veya jüri kimliğinle konuşuyor olman iftira attığın gerçeğini değiştirmez. Gereksiz laf kalabalığı yapıp forumu kirletme kanıtlarla konuş yada sus sayın jüri.

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Ben sana felankoru bugla kestin , Isilionu buglamak için wall hack kullandın dedim . Yazdıklarımı işine geldiği gibi yorumlayıp işine geldiği gibi cevaplama

ouzann3

The Knight Online Player
29 May 2015
17
0
1
Ispatın olmadan yaptığın sadece iftira olur sadece boş laf ispatla diyorum bende sana madem yetki verildi bu yetkiyi biraz profesyonel olarak kullanın. Hala wall hack diyosun video var önünde biraz bilinçli konuş. Biz wh olmadığını ispatlamak için çektik o videoyu elinde bi kanıtın varsa sun yoksa gerçekten muhabbet çok gereksiz.

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konuyu Kişiselleştirmemek için burda tartışmaya kendi adıma son veriyorum . Gerekli olanı Gm Ekibi yapacaktir iyi günler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

hegosay

The Knight Online Player
20 Eki 2015
30
0
6
30
Cümleten kolay gelsin TogetherForever clan lideriyim.Oyun Nickim: JesmieLTornado'dur. Öncelikle sayın kardeşim Nestunkojika yukarda bir noktaya değinmişsin defalarca kesildiğine dair fakat dostum peki o zaman neden karakterlerimiz boş "Ruti" Oguzhan kardeşim neden günlerce exp pt ye bile gelmeyip bus kasıyor veya clandaki diğer arkadaşlarımız, maden yapıyor.Clan lideri olarak en basiti elimde neden raptor 5 üstümde trol set var hala. Zar zor basılmış lugias 7 var.Server açılalı 2. haftaya geleceğiz ve neden hala +80 olmadık. Çünkü hak yemiyoruz gasp da etmiyoruz sayın kardeşim EMEÄžIMIZ ILE HAKKIMIZ ile oynuyoruz.Bir ithamda bulunur iken bir kaç defa daha düşünün..Isilioon'un da bu durumunu herkes bilir fakat bu durumu söylemek gereklidir.Nasıl bir Gm'e hakaret ban sebebi diye söylenebiliyor ise Bu durumunda söylenmesi lazımdı.Tabikide son karar Gm Ekibimizindir.Boynumuz kıldan incedir.

Değinmeden de edemeyeceğim Nestunkojika kardeşim biz sizin kadar belki değil kesindir pk çıkmıyoruz=çıkamıyoruz. Peki bu haksız gaspdan yoksa kazançtan mıdır ? Peki serverin 1. haftasında czde full 3 2 / full 7 setli arkadaşlarımız oldu ortalığın annasını ağlattı amma ve lakin buna hitaben 0 takı 0 itemle çıkıp ezilen ve ezen arkadaşlarımızda oldu bunların bazıları şuan yok bıraktı/banlandı/alacağını aldı ve gitti.Peki biz tam olarak nerdeyiz işte biz tam ortasındayız kardeşim neden mi biz ırk varken arkamızda hadi czye geçelim diyen bir clan değiliz veya 7 24 pk bos dolanalım tarzı da insanlar değiliz yeri geldiğimizde tek yeri geldiğimizde takım olarak birşeyler yapıp kasmakta olan EMEÄžI ILE OYNAYAN adamlarız.Burada konuştuklarımda hiç kimsenin şahsi olarak algılamasını istemiyorum.

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Arkadaşım son kez yazıyorum . Ben ilk kez gece saat 4 den sonra pk'ya cıktım . Clandaki herkesi +80 yapmak ıcın expi bırakmadık . bizim clanımızda sizinle aynı durumda . Henüz item yapamadık . np'yi kasan magelerimiz oldu . server gerçekten keyifli , senin clan arkadaşlarının konuya yaklaşım ve hitap tarzları yanlıs . Seninle ne kadar düzgün konusabılıyoruz . Ben gördüğümü söyledim . Dikkat edersen Banlarınızın acılmasını teklif ettim ama arkadaşların bunun altında bile art niyet aradılar .

hegosay

The Knight Online Player
20 Eki 2015
30
0
6
30
Anladım dostum dediğimiz gibi sizde bizde EMEK vermekteyiz.Bende konunun uzamaması taraftarıyım ve konuda karşılıklı yazılanların da düzenlenip sonrasında konunun kitlenmemesi ve herkes huzurunda saygı çerçevesinde konunun tartışılması gereklidir. Mahkeme usulü gereği tarafların suçları yöneltilmesi ve buna hitaben suçlu görülenlerin savunmalarının da aynı oranda dinlenmesi niyetindeyim olması gerekende budur.Direk bir ithamda bulunmak yanlıştır.Bu şuna benzer cz çıkarsın adam sağlamdır itemini filan bilmezsin adama hemen edit damgası takarsın halbuki sadece iyi oynuyordur emek vermiş az şeyle çok şey başarmıştır.Konuda takılınan nokta wh kullanıyorsunuz olmasıdır.Ben böyle bir durum olmadığından dolayı konuşuyorum.Wh birşey olsa burada ne bir oyun için yalan söylerim nede şerefimi ortaya koyarım.Burda savunduğum "Ruti" Oğuzhan arkadaşım 9 yıllık real arkadaşımdır ve bana gelip wh açtık banlandık diyecek kadar yakındır.Bunu dediğinde de zaten burda bu konulara girmem ban açılması için uğraşmam direk yeni char aç gel derim.Ben sizinde bize destek veya köstek olduğunuzu söylemiyorum çünkü böyle birşey olduğunda sen kardeşim o mahkemede taraf tutmuş olursun.Sadece durumu kimsenin şahsi algılamayıp kendini aynı yere koymasını istiyoruz bu kadar.Konuyu aynen bizde uzatmayacağız burada Gm Ekibinin kararına güveniyoruz.Son olarak da karar ne olursa olsun hemen sonuçlanması taraftarıyız özellikle bugün içinde çünkü zaman herşeydir.Zaten 1 gün kaybettik daha fazla zaman kaybetmemizin anlamı yoktur bizde ona göre hareket ederiz.

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Burası oyuncu mahkemesidir . Sadece karakteri kapatılan veya susturulan oyuncuların bu konulara yorum atabilirler . Bu konu altında Juri veya Yönetici ekibi harici bir yorum daha gelirse konu kapatılacaktır .

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Konu ile Ilgilenen : SoGood

Açıklama: Oynadigimiz oyunda zeki olmak kurnazlık yapma tecrübe kazanmak elbette yanlış degildir. ben burda arkadaşın kurnazlık yapıp kendisi kesmek istedigini düşünüyorum

Burda diger oyunculara karşı bir haksızlık görmüyorum çünkü bu arkadaş isilioonu beklemiş olabilir eğer isilioon kesmek isteyen kişi gelip beklemek zorundadir
.

Açıklamayi son örnekle bitirecegim chaos stonenin kesilip aralarindan bir bossu kaçırmak gibi diyebiliriz.

Karar: 3. Parti illegal kullanilmadigi takdirde hesabın BAN ı açılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...