YINE KOXP YINE KOXP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (SuRReaLiZM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
Arkadaslar basit bir 59lv bdwsinde yine şerefsiz haysiyetsizin biri koxp kullanıyordu. ismi SuRReaLiZM bdwde 3 kişiydik diğer şahidim de IgghBolluum . Okçuydu direk inanılmaz minörler koşarken ok atmalar mana pot aynı anda basmalar lütfen bir yol bulunda OYUN OYNAYALIM.!!!!

Aloyoshenka

The Knight Online Player
16 Eki 2015
56
0
6
O elemanın herhangi bi illegal akt. kullanması yanlış tamam fakat senin foruma böyle konu açıp içeriğinde hakaret barındırman da yanlış bence bi edit yap kardeşim

SuRReaLiZM

The Knight Online Player
26 Eki 2015
1
0
1
Basit çocuk Madem kxperim çek videoyu at foruma bu tür suçlamalar ve küfürler ile bir yere varamazsın !

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
video çekemediğim için yok çocuk çek video at ulan ağzımı bozmak istemiyorum bir hakaret ettim küfür etmedim bu ikisinin arasında ince bir çizgi var.Gm'ler eğer bir işe yarayabiliyorsa zaten senin koxp kullandığını kestirirler. Forumda belirttiğim gibi 2 karus 1 humandı. Elinde helenid vardı yanıyordu ve sürekli koşarken ok atıyordu pot ve minör kombo yapıyordu mana pot falan beraber basarak.Hatta konuyu acmadan önce actım baktım sistemden trol armor falan elindede +6helenid yanlıs hatırlamıyorsam. Ben 2 takı setli 7elysium 7çitinli bir mageydim ki beni kesmesi imkansız. Yanımdada yine 54lü lvllerde asas vardı (kombo yapabilen(3-4 dk geç girdim oyuna koxplu adamla kapışıyordu oradan çıkarım yaptım)) Ki 10 saniye dayanması imkansızken 8-9 dakika koşturttu herseferinde.

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Video ve SS kanıtları olmadan yetkililerin birşey yapacağını düşünmüyorum . Konu kapatılmıştır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...