Arama sonuçlarınız

1. M

Hayatımda gördüğüm en saçma ban

Oğlum bu Gm'ler bizim clandan 1 parti'yi saat akşam 8'de Fatihlerle kapışırken boş çarı 4 kere kesti diye banladı. Sebebi NTP imiş :DDD saat 8 mk saat 8. Böyle NTP yapıldığı mı görülmüş. Bahaneside cz'de çıplak çar ağzının dibine de girse kesmeyecekmişsin :DDD Sonra açtılar banı ama biz clanca...
  2. M

DUYURU Castle Siege War Başlıyor ! [TEST] > 1000 TL ÖDÜLLÜ CSW <

Büyük gün geldi. NeverSurrendeR ile Delosun imara uygunluğunu denetlemek amacıyla orada olacağız sjaduasjdaua. Gelene gideneeeeeeee.
  3. M

+9 Itemleri Açmayı Düşünüyormusunuz ?

Taş çatlasa 1.5gb eğer kırdırdığı gemlerden iyi bus düşerse :))) Yinede sanmıyorum.
  4. M

15 gb'ye standart asas diziliyor diyorsun ve peşinde +9 item açılsın :) 15 gb'ye dizilen asas standart olmuyor o zaman kardeşim FreeNP oluyor.
  5. M

+9 İtem gelsin diyenin parası çoktur(nokta) 25gb +8 SHARD mevcut server'da. 9'un rakamını tahmin edemeyeceğim. 9 itemin gelmesini isteyen farklı olmak isteyen zengin arkadaşlarımız CZ'de iş yapmıyor galiba :) Bir çok kullanıcı benim gibi CZ'ye farm harici çıkmamışken +9 isteyenin niyetini...
  6. M

DUYURU 15.04.2017 Güncelleme Notlari sizlerle!

+6 +7 İtem drobu iyiye işaret değil CZ'deki elit karakterler uçar madendekiler sürünür. Zira zar zor +7 item basıp satıyorum çarımı diziyorum bu bir örnek. Maden drobunun düşmemesi lazım yeni oyuncuları oyuna katmak adına. 5k np şartı - Exp İtem ve yeni eventlar güzel fakat bence kesilmesi zor...
  7. M

DUYURU 14.04.2017 Güncelleme Notlari!

Güncellemeler gayet yerinde ve +9 İtem için çok erken daha.
  8. M

Upgrade Sayısı

Bilgilendirme sorusu olarak burada dursun istedim. Bende öğrenmiş olurum tek seferde kaç upgrade yapılabiliyor acaba?
  9. M

OTP Yardım

Teşekkürler!
  10. M

OTP Yardım

Karakter güvenliği için otp sistemini bir türlü bulamadım acaba yardımcı olabilir misiniz?