Duellona
Reaction score
57

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Sisteme giriş yapamıyorum hesabımla şifre mail değiştirmem gerek maili unuttum
    Duellona
    Duellona
    Mail unuttuysanız birşey yapamayız.
    Merhaba, foruma trina satışı ile ilgili bir konu koydum. Market kurallarında PUS ürünleriyle ilgili bir bilgi verilmemiş yasak mı değil mi bilemedim. Eğer yasak ise silebilir misiniz konuyu? Teşekkürler.
    Duellona
    Duellona
    Elbette satabilirsiniz.
    Hocam herkes profiline yazıyor dert babası olmuşsun valla. Santa eventi yapılırken kalbimiz küt küt atıyor ister istemez mutlu oluyoruz acaba bugünlerde yapılması mümkün müdür?
    vengeance gm bulma event yaptı eventte ilk bulan ben olmama rahmen ben sonra gelen adama verdi ilk gören ben ve all chattden sa yazdım ama kendi ırkından karus birine verdi 3 kere yaptı maradonda lüfer cz de emc de yapmadı nerede adelet kendi arkadaslarına verioyr itemleri aynı olayı baskasınada yapmıs maradonda oyunda küfür etmek mute sebebi vengeance sövüyorum mute atamıyor hatasını biliyor
    üstad 1 sayfa +6 item bastım shard-raptor-ib-sherıon-dw-avedon vs. hepsı yandı. en son +6 ee yı +7 ye trınayla salladım o da yandı. yanı bunu normal uskoda yapsam en az 2-3 tane +7 gecerdı. neden bu kadar dusuk yanı +7 ye trınayla gecmıcekse yandık o kadar cash alıyoruz emek verıyoruz soguyoruz oyundan sonra. gem dropları desen felaket madende saatlerce vakıt kaybedıyoruz gem dusmuyo
    Hocam item kilit şifremi unuttum ve Kitli bi itemim yok bütün bilgilere sahibim fakat item kılıtı e posta'da olsun başka yerde olsun bulamadım Size zahmet Atarmısınız bana Nasıl alıcam facebook Adresınemı yazıcam ?
    Duellona
    Duellona
    Özel mesaj attım size bana istediğim bilgileri verin lütfen.
    kolay gelsin. İtem kilit şifremi bilmiyorum girdiğim şifreler yanlış diyor bana yardımcı olur musun
    Duellona
    Duellona
    Sistem kayıt olduğunuzda bilgilerinizin kopyasını size mail atar oraya bakarak öğrenebilirsiniz. Eğer oradada yok ise bize mesaj atın ancak karakterde kilitli item varsa kesinlikle kilit şifresi sizinle paylaşılmaz.
    Bu forum benim tarafımdan heklenmiştir. Açılmasını ve eski hale getirilmesini istiyorsanız karakterime 10k kc atın . Aksi halde işlem uygulayacağım.
    Richazr karakterim hapise atıldı sebebini öğrene bilirmiyim? Herhangibi ne siyasi ne küfür nede bir program kullanıyorum
    Duellona
    Duellona
    Sistem oto atıyor çıkış npc si var ordan çıkabilirsin
    bir de unıqe ıtem uprade oranı cok dusuk. ayrıca tekrar soylıcem abyyss bır sey vermıyo zaten abyys yerıne bus atsın maden muhabbetı lutfen
    üstad çok güzel bir server elinize emeğinize sağlık fakat bir gözlemim olacak. madende abyys yerıne bus dropu koysanız super olur gercekten o kadar cok abyys cıkıyorkı kırdırmaktan oyun oynayamıyoruz. bence oylamaya sunulmalı bu konu. ıtem baskam ıstıyoruz fakat bus bulamıyoruz lutfen ayardım edın
    Duellona
    Duellona
    Teşekkürler, abbys yerine bus drop eklenmesi oyunun GB değerini alt üst eder malesef.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…