26 Saatlik Maden Drobu [RESIMLI]

the1

Banned
21 Eki 2015
22
0
1
bu imkansız tek car ile olması 3 car filan sokup öle kazıyorsan normal tabi trede ile verip ss almıssın sonucta bende goldenla kazıyorum değil 23 silver daha 11 olmadı 30saat filan oldu

vegita

The Knight Online Player
20 Eki 2015
27
0
1
the1' Alıntı:
bu imkansız tek car ile olması 3 car filan sokup öle kazıyorsan normal tabi trede ile verip ss almıssın sonucta bende goldenla kazıyorum değil 23 silver daha 11 olmadı 30saat filan oldu
Dostum zaten belli arkadaşın forum ismine bakarak anlayabilirsin.Oyunda bu arkadaşın maden diye dibinde duran karakteri var onunla beraber mining yapıyor.GM'e yaranmaya gerek yok fotoğrafı atan arkadaşım burada insanları kandırmaya da gerek yok ayrıyeten.

ArschfickenZ

The Knight Online Player
18 Eki 2015
23
0
1
29
Şu gmye yaranmaya çalışıyorsun diyen arkadaşa bu lafım 26 saat uyumadan maden yap sonra konuşalım öğlen 1 den gece 12 ye kadar maden yapıyor sonra bütün gün maden yaptım ben diyenlerdensın galiba

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
birak aga ne anlar onlar geceleri 6 7 kere uykunun bölunmesi ne demek oldugunu bilmiyenler bizi anlayamaz.

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Gerek 3 karakter gerek 5 karakter sonucta emek verilmiş ve alınmış birşey . Tebrik ederim .

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо