Arkadaşımın banlanması hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Karakter adı : JustPOWER ve iWillnotboW

Hesabın kapatılma tarihi :26.06.2015

Hesabın kapatılma sebebi: Multiclient

adminin verdiği cevap

Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Sizden fotoğraf çekmenizi istediğimde karakterlerinizin birini oyundan çıkartıp yan bilgisayarınızla oyuna girip bu fotoğrafları attınız. Ben sizden foto çekmenizi istediğimde(yani yalan söylüyor

olduğunuzu bildiğim için) oyundan neden çıkardınız bir karakterinizi? Ip ye göre tarama yapmıyoruz daha öncede söylemiştim. Yan yana 25 tane bilgisayar koysanızda farketmeyecektir. Multi client kullandığınız kesindir.

char oyundan düştükten sonra zaten tekrar girmeden banlanmıs nasıl yan bilgisayrdan girip foto atayım ?

1.charlar banlandıgında zaten ben evde değildim çalışıyordum arkadaslar haber edince zaten eşime fotograf cektirttim geldigimdede charlar dc olmus haldeydi ben nasıl hdd blocklu pcden blocklu olmasa bile banlı charı nasıl oyuna sokup foto alabilirim ? bakınız 1. fotograf

2. ipye göre tarama yapmıyoruz diyor iyi güzel peki hddye göre 2 charda aynı süre zarfi içinde aynı saat dakikada aynı pc üzerinde online olmamıstır

3.fotograflarda gördügünüz üzere sağ pc ekranındaki chat bölümünde soldaki charın banlandıgını ve sonra oyundan düştügü görülmüştür clanda oldugu için gelelim sol pcdeki ekrana orda neden ban yazmıyor ? onuda acıklayım ilk soldaki char banlan dıgı için ve büyük ihtimal banlandıktan sonra yazı yazdıgı için gözükmemektedir zaten banlı bi charı banlı bi pcden nasıl oyuna sokalım

zaten pc basında olmayan arkadasım gm tarafından bir bölgeye cekilmiş ve orda banlanmıstır

KARSINIZDA COCUK YOK BEN HAKSIZ YERE MUAMELE GORUYORUM VE HAKKIMI SONUNA KADAR ARIYACAM

FORUMDAN NEDEN BANLIYORSUN KONUYU SILIYORSUN MADEM OKADAR EMINSEN ?

BEN TEKRAR BELIRTIYORUM YEMIN EDERIMKI MULTI KULLANMADIM

EÄžER KULLANDIYSAM BU MUBAREK GÜNDE ORUÇLU ORUÇLU ALLAH BELAMI VERSIN

EÄžER KULLANMADIYSAM BURDA HAKKIM YENIYOR EMEGIM YENIYOR HAKKIMI HELAL ETMIYORUM ALLAHINIZDAN BULUN

Moderatör tarafında düzenlendi:

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
kendısı arkadasımızdır oncelıkle 30 yasında olup evlı 1 cocuk sahıbıdır herhangıbı hıle hurda ıllegal durumlardan haz etmedıgı gıbı kendısıde kullanmamıstır bız ekıpce geldık her oyunu kendı ekıbımızle oynuyoruz gereken ıncelemelerın dıkkatle tekrar edılmesı yapılan yanlıs anlasılmanın duzeltılmesı ve oyuncunun magdurıyetının sona erdırılmesını rıca edıyoruz kendısı 340 tl para yatırarak kc almıstır neden ıllegal yola basvursun gerekırse resmı mecralara konunun bızzat tasınacagını forumda soz konusu olan durumdan bazı kısılerın banının acıldıgını bu durumun ıvedılıkle duzeltılmesını talep edıyoruz.. ıyı calısmalar

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Gm ekibi gerekli açıklamayı yapmıştır .

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Gm ekibi gerekli açıklamayı yapmıştır . Konuyu kilitliyorum
kardeşim burda mağduruz sen niye böyle birşey yapıyorsun hakkımız yeniyor burda emeğimiz hiçe sayılıyor ben yapmadıgım birşey yüzünden haksız muameleye ugruyorum bu işinde peşini sonuna kadar gerekirse yasal mahkemede bilişim suclarında arıyacam kimse beni yapmadıgım birşey için suclayıp ceza kesemez haklıyım sonuna kadar gideceğim eğer suclu olsam susar otururdum aşa

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
aynı durum senınde basına gelmıstı foruma konu acmıssın nasıl oluyorda haksızlıga karsı boyun egebılıyorsun ?

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
aynı durum senınde basına gelmıstı foruma konu acmıssın nasıl oluyorda haksızlıga karsı boyun egebılıyorsun ?

fatih yanık

The Knight Online Player
27 Haz 2015
1
0
1
bu adama kefilim ve yapmadıgı birşeyden ötürü yaklasık 1 aylık emeği hiçe sayılıyor bu adamla 7/24 tsde konustugumuz yıllardır tanıdıgım adam ben bu adama kefilim ve destekcisiyim

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
kardesim sen baktın inceledin konuları sanada aynı şey olmus ve benim de sucsuz oldugum kanaatını getirmissin bende elimden geldiginde kendimi savundum çünkü bu nalet olası multiyi kullanmadım

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
mubarek gun az haksızlıga gogus gerın ya zor degıl muslumanın fıkrı ne ıse zıkrıde odur

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Arkadaşlar jurilerin ban açma ,ban atma , gmlere ulaşma gibi bir yetkisi yok bizde sizin gibi oyuncuyuz.

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Arkadaşlar jurilerin ban açma ' date='ban atma , gmlere ulaşma gibi bir yetkisi yok bizde sizin gibi oyuncuyuz.[/quote']
size birşey dediğimiz yok kardeşim eğerki öyle bişi olduysa kusura bakma biz burda haksız yere mağduruz ve hakkmızı arıyoruz multi kullandım diyen adamın bile banı acilirken biz kullanmadan kullandı gibi muamele görüp üstüne daha sert bi tavırla konuların direk kapatılması cevap hakkını bile vermemeleri forumdan banlamaları hiç hoş seyler değil

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
size birşey dediğimiz yok kardeşim eğerki öyle bişi olduysa kusura bakma biz burda haksız yere mağduruz ve hakkmızı arıyoruz multi kullandım diyen adamın bile banı acilirken biz kullanmadan kullandı gibi muamele görüp üstüne daha sert bi tavırla konuların direk kapatılması cevap hakkını bile vermemeleri forumdan banlamaları hiç hoş seyler değil
katılıyorum bu tarz durumlar sadece user kaybeder yanı demek ıstedıgım ınsanlar kafa dagıtmak ıcın oyun oynuyor ıster ıstemez zaman verıyor parayla alınamaycak tek sey zaman oldugu ıcın bu konuda arkadasımızı desteklıyoruz lutfen ılgılı yetkılı durumu tekrar gozden gecırsın

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
ParadiseKiLL' Alıntı:
Arkadaşlar jurilerin ban açma ,ban atma , gmlere ulaşma gibi bir yetkisi yok bizde sizin gibi oyuncuyuz.
Juriler isterlerse gm lere ulaşabilir. Ticketten sebebini Belirtmesi yeterlidir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Başkaları üzerinden prim yaparak ban açtırmaya çalışma ve forumda sürekli konu açmakdan dolayı forumdan uzaklaştırıldığınız halde yeni konu açmanız, yemin etmeniz veya yan yana 20 bilgisayar koyup fotoğraf çekmeniz birşeyi değiştirmeyecektir. Suçunuzu inkar ettiğiniz için banınız açılmamaktadır. Sistemimizde hata yoktur konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Karar : Reddedildi , Kullanıcının eğer itirazı varsa 24 saat içerisinde forum üzerinden belirtmelidir. Jurilerin kararları dinlenecek ve işlem yapılıcaktır. Önceki konularda multi kullanıldığı kanıtlarıyla birlikte sunulmuştur, ek olarak mahkemede büyük harf kullanıldığı için mahkeme sürecini olumsuz etkileyecektir. Yine Flood şeklinde sürekli konu açılması taktirinde forumdan ve oyundan işlemler yapılacaktır.

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Başkaları üzerinden prim yaparak ban açtırmaya çalışma ve forumda sürekli konu açmakdan dolayı forumdan uzaklaştırıldığınız halde yeni konu açmanız, yemin etmeniz veya yan yana 20 bilgisayar koyup fotoğraf çekmeniz birşeyi değiştirmeyecektir. Suçunuzu inkar ettiğiniz için banınız açılmamaktadır. Sistemimizde hata yoktur konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Karar : Reddedildi , Kullanıcının eğer itirazı varsa 24 saat içerisinde forum üzerinden belirtmelidir. Jurilerin kararları dinlenecek ve işlem yapılıcaktır. Önceki konularda multi kullanıldığı kanıtlarıyla birlikte sunulmuştur, ek olarak mahkemede büyük harf kullanıldığı için mahkeme sürecini olumsuz etkileyecektir. Yine Flood şeklinde sürekli konu açılması taktirinde forumdan ve oyundan işlemler yapılacaktır.
şimdi öncelilkle başkaları üzerinden prim yapmak gibi bir niyetim yok hepsi kardeşim dedigim adamlar team speakte konusuyoruz ve 2 gündür bu durumdan mağduruz ve moral bozuklugumuzda arkadaslarımıza yansıyor haliyle onlarda yardım amaçlı yorum yapmak istediler suan sizin yazacagınız olumlu birşey için gözünüzün içine bakıyoruz çünkü yapmadıgım birşey için bu duruma mağruz kaldık ve tamamen morallerimiz sıfır sucumuz olsada keşke kabul etsek ama yok bir yalvarmadıgımız kaldı suclu olan bi insan böyle peşine düşermi sadece emeğimi alın terimi korumak istedim büyük harfler için de özür dilerim kasıtlı olarak değildi anlayısınız içinde teşekkür ederim

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Duellona' Alıntı:

fotoraflar banlandıktan sonra çekilmiş multi kapatıp girip foto alması imkansız gibi paylaştığın kanıtları anlamıyorum bana biraz karışık geldi ben bir yanlış olduğunu düşünüyorum ban açılabilir tabi son söz yine gmlerin

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8
resimler gayet açık , sistemde hata oldugu belli neden adamı uğraştırıyorsunuz ben tamamen tarafsız gözle bakıyorum. araştırabilrsiniz arkadaşla hiç bir alakam yok.

-Kanıt diye logları koymussun ama adam ban yedigi esnanın fotografını atmıs. demem odur ki ;

sen bu adama multi diye pc ban atınca bile adamın 2charıda oyundan düşmüş olsun(tek pc oldugunu farkediyoruz.)

ilk ban yiyen charı kapandı de mi (ezik)? yani offline.

bu sırada adam diğer bilgisayardan o kadar serilikte diğer charına girmiş olsun.(ki o kadar seri ban atarken imkansız.)

sen bu pc yede hdd ban atıyorsun. ama hdd ban atmadan önce öbür char offline yazısı görünüyor.yani sen ilk banı atmadan önce iki charda farklı pclerden online.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Olumludur. ParadiseKill isimli Jurimizin isteği ve ısrarıyla ve kendi istekleriniz ve dürüstlüğünüz doğrultusunda yapılan incelemelerle hdd ve karakterlerin ban kaldırılmıştır. Ancak şunu tekrar belirtmek istiyoruz. Multi kullanımı mevcuttu. Hilesiz oyun dileğimle.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
doktorpro423' Alıntı:
resimler gayet açık , sistemde hata oldugu belli neden adamı uğraştırıyorsunuz ben tamamen tarafsız gözle bakıyorum. araştırabilrsiniz arkadaşla hiç bir alakam yok.
-Kanıt diye logları koymussun ama adam ban yedigi esnanın fotografını atmıs. demem odur ki ;

sen bu adama multi diye pc ban atınca bile adamın 2charıda oyundan düşmüş olsun(tek pc oldugunu farkediyoruz.)

ilk ban yiyen charı kapandı de mi (ezik)? yani offline.

bu sırada adam diğer bilgisayardan o kadar serilikte diğer charına girmiş olsun.(ki o kadar seri ban atarken imkansız.)

sen bu pc yede hdd ban atıyorsun. ama hdd ban atmadan önce öbür char offline yazısı görünüyor.yani sen ilk banı atmadan önce iki charda farklı pclerden online.
Fotoğraf istediğimde relog atıp yan bilgisayardan girdi kendi gözlerimle bunu gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...