Arkadaşımın banlanması hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinaydın

The Knight Online Player
27 Haz 2015
25
1
3
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Karar : Olumludur. ParadiseKill isimli Jurimizin isteği ve ısrarıyla ve kendi istekleriniz ve dürüstlüğünüz doğrultusunda yapılan incelemelerle hdd ve karakterlerin ban kaldırılmıştır. Ancak şunu tekrar belirtmek istiyoruz. Multi kullanımı mevcuttu. Hilesiz oyun dileğimle.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi
çok teşekkür ederim ama çok çok özür dileyerek tekrar belirtmek istiyorum hile kesinlikle kullanmadım biri laptop biri masaüstü olmak üzere 2 ayrı bilgisayarım mevcut ben biri ile maden diğeri ile yeri geliyor pk yeri geliyor pazar yapıyordum gene aynı şekilde kullanmak istiyorum fakat tekrar bu duruma düşmek istemiyorum simdiden belirtmem gereken birşey varmı terar bu duruma düşme ihtimalim varmı ne yapmamlazım veya bu duruma tekrar düşersem ne yapmam gerekir bu durum cok üzücü ve tekrar bu duruma düşmek istemiyorum sürçü lisan ettiysek affola yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum özellikle Duellona ve Paradisekill ilgi ve anlayısınız için müteşikkirim iyi oyunlar iyi forumlar saygılarımla...

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8
doktorpro423' Alıntı:
resimler gayet açık , sistemde hata oldugu belli neden adamı uğraştırıyorsunuz ben tamamen tarafsız gözle bakıyorum. araştırabilrsiniz arkadaşla hiç bir alakam yok.
-Kanıt diye logları koymussun ama adam ban yedigi esnanın fotografını atmıs. demem odur ki ;

sen bu adama multi diye pc ban atınca bile adamın 2charıda oyundan düşmüş olsun(tek pc oldugunu farkediyoruz.)

ilk ban yiyen charı kapandı de mi (ezik)? yani offline.

bu sırada adam diğer bilgisayardan o kadar serilikte diğer charına girmiş olsun.(ki o kadar seri ban atarken imkansız.)

sen bu pc yede hdd ban atıyorsun. ama hdd ban atmadan önce öbür char offline yazısı görünüyor.yani sen ilk banı atmadan önce iki charda farklı pclerden online.
Hmm anladım siz uyarı yaptınız. Sonra cıkıp girip banı öyle yedi o zaman. Bu mantıklı geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...