BAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8
Karakter Adı: WerafT

Hesabın Kapatılma Tarihi: - BILINMIYOR

Hesabın Kapatılma Sebebi:
REKLAM YAPMA OLDUGU IDDA EDILIYOR.

Savunma: Oyunu bıraktıgım için girmiyordum. hiç bir karakterime erişim sağlayamıyorum sebebini merak edip sorduğumda kasti ban olmadıgı shouttan yazdığım özel isim içerikli bir mesajdan dolayı reklam muamelesi görüp banlanıgım söyleniyor. Hiç bir reklam amacı gütmeden sadece madenciler arası sohbete dahil olabilmek adına birkaç yazı yazmışımdır. Shouttan yazma sebebimi hepiniz biliyorsunuz , maden alanı büyük oldugu için yazdığımın diper konuşmacılara kesin olarak gitmesi için. Ederki tekrar gözden geçirilip kasti yapmadığım anlaşılacak ise andream oynamak için dahil Olacağım. Tickettan alencianın buraya yönlendirmesi oldugu için konuyu buraya açtım.
Tekrar üstüne basarak söylüyorum kasti bir hareket yoktur. Konuştuklarım herkes Tarafından bilinmektedir. Sizin serverinizi nasıl bulduysak aynı sitelere aynı şahıslarda reklam vermekte ve bir pvp oyuncusu hangi server açılmış hangisi kapanmış bilmektedir. Anlayacağını umarım , teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Farklı serverlerin isimlerini yazmak ban sebebidir.

Ban Kaldırılmış, 200 saat mute atılmış, karaktere 1 hafta satış yasağı getirilmiştir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...