DISC premium'un potlar hakkında

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Herkese merhabalar,

Ben oyunu betada oynamamıştım ve sanıyorum userların yarısıda betada burada yoktu. Betadan sonra kullanıcılar dc premiumun potlarını kapatılmasını istemiş ve kapanmış.

Şuan oynayan oyuncular yada haberi olmayan oyuncular DC premium çekebiliyor. Sırf potları basabilmek için -cz'den örnek veriyorum- War premiumun ekstra NPlerinden kendilerini mahrum bırakıyor. Şuan oynayan oyuncular için, çoğu kişi zaten halihazırda DC premiumun gereksizliğinden dert yanarken, bir işlem yapılmasını istiyorum. DISC premiumun potlarının eskiye döndürülmesini. Yada en azından bir anket yapılıp kullanıcılara fikirleri "tekrar" sorulmasını istiyorum.

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Kesinlikle. potçudan ibex potları alınca normal pot gibi reaksiyon gösteriyor. bu konunun tekrar gündeme getirilmesi gerekli

PhantomAssassiN

The Knight Online Player
31 May 2015
12
0
1
31
şiddetle katılıyorum ben drop ve ibex için dc pre cektim fakat ne droptan memnunum nede malum ibexten. dc preyi kaldırsınlar bunlar olmayacaksa. %100 dc flashla 12 ms girdim bişi atmadı saçmalık değil mi ? 80de bastım sırf item kasarım expide yavas yavas kasarım diye exp preyi sildim. bişi yapılmayacaksa exp premi kaldıgı yerden başlatsınlar.

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
%100 dc flashla 13 ms girdim bir tane drop alamadım dc premium sadece ağaç scyi ucuza çekmeye yarıyor

Tekrar gündeme gelmeli en azından tekrar anket yapılmalı

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

65 günlük süren betamızda oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda 720 hp 1920 mp pot şekline dönüştürüldü çünkü serverde dengesizliğe sebep oluyordu. Bizde daha ucuz pot alabilme özelliği getirelim kökten kaldırmak yerine dedik.Bu zaten disc premium özelliklerinde yazmaktadır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
dengesizlik bence kullanıcıların seçebileceği bir dengesizlik. Yani şöyle açıklayayım DC premiumun potlarını DC premiumu seçen herkes kullanabiliyor. Eğer sen War premiumdan feragat edip DCyi seçersen avantajın oluyor ama daha az np kasıyorsun. Ardream için sıkıntı olacağını düşünüyorsanız potlara level sınırı getirilebilir. Biraz oyunun orjinaliyle oynamış gibi oluyorsunuz(biraz değilde :D ) en azından yeniden ankete açma konusunda ısrarcıyım. Kullanıcıların fikri yeniden sorulsun çünkü ben ve clanım ki eminim bir çok kullanıcı dahil 65 günlük beta sürecinde yoktuk ama günlük online saati clanımdaki user başına 10 15 saat. Sadece değerlendirin ve tekrar kullanıcılara sorun. Sadece bunu istiyoruz :)

DoYouHaveGOD

Banned
22 Haz 2015
6
0
1
Aynen arkadaslara katılıyorum bu özellik premiumun orjinalinde var nasılki war premiumda exp cok geliyorsa dc premiumdada ibex olmak zorunda bunca insan bunun icin dc premium alıp hüsran yasıyor ibex adeletsiz oluyor diyen arkadaslar np kasmak icin war premium alacagına dc premium alsın bizler gibi..

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Yani bir yerde siz oyunun orijinalliğini bozmuş ve sadece belli bir kesimin(sanıyorum war premium alıp kopartmak isteyen kesim) özel isteğini yerine getiriyorsunuz. Mesela geçenlerde warrior bir arkadaş confisuon skillinin kapatılmasını istemiş, sizde hayır orijinalliği bozulur demiş ve reddetmiştiniz. ben dc premium potlarının gelmesi konusunda ısrarımı sürdürüyorum. Zaten şöyle bir baktığımda czde hep gördüğümüz arkadaşlar destek vermiş. Bu kadar çağrıya kayıtsız kalmayın lütfen