LR VE ICE MAGE SORUNU

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
LR VE ICE MAGELER HIÇ BI ŞEKILDE SKILLERI TUTMUYOR BUNA BI EL ATILMASI LAZIM BOŞAMI LR OLUYORUZ KITLEYEMEDIKTEN SONRA NE ANLAMI KALDI??

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba, gerekli incelemeler yapılıyor. Konuyla ilgili bir duyuru kısa zaman içersinde forum sitemizde yayınlanacaktır. Ilginize teşekkürler.

Iyi eğlenceler.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
bp priestim lr bi mage sırf stafla beni hareket ettirmeden öldürdü.nasıl lr mageler kitlemiyo.şimdi diceklerki bpsin resis yok şuan kimde var resist söylesene bana :D olsa bile 2-3 tanede 1 kesin kitliceksiniz gene yetmiyomu illa kıpırdamasın mı karşınızdaki adam hiç sap gibi beklesin mi ?

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
brun0' Alıntı:
bp priestim lr bi mage sırf stafla beni hareket ettirmeden öldürdü.nasıl lr mageler kitlemiyo.şimdi diceklerki bpsin resis yok şuan kimde var resist söylesene bana :D olsa bile 2-3 tanede 1 kesin kitliceksiniz gene yetmiyomu illa kıpırdamasın mı karşınızdaki adam hiç sap gibi beklesin mi ?
seni kesen zaten bendım stafla 4 5 tane yedın demekkı resist yok:))) czye cık 1 tane asas kıtle carı verıcem:D

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
senin ezik charını napayım ben,centinmenlik olsun diye bıraktım kendimi leveline saygımdan :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:
senin ezik charını napayım ben,leveline saygımdan bıraktım kendimi :) boşuna centilmen Brun0 demiyolar bize :)

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
lr mage gerçekten cok pasif dual imir +1 elysium +7 ile kitleyemiyoz

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
brun0' Alıntı:
kitleıyorm dıyen sensın sonra lvle saygımdan dıyosun:D iyisin iyi devam