Neo BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Karakter Adı:Neo

Hesabın Kapatılma Tarihi: 30.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: El kaldırmadan skill kullanmak

Savunma:

attığınız banı haklı bulmuyorum. bir kişi konu açıyor koşarak wolf diye konuda ıspat bile yok. sizde bana el kaldırmadan skill diyorsunuz ki ben asasım el kaldırmadan ne skili kullanıcam ? ayrıca gecikme denen birşey var dağa taşa tırmanan adam bile görebilirsiniz adam tırmanmadığı halde. lütfen banımı kaldırın rica ediyorum. eğer inanmıyorsanız loglarımı vesaire kontrol edebilirsiniz hiç bir sıkıntı olmadığını zaten göreceksiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DoYouHaveGOD

Banned
22 Haz 2015
6
0
1
ATILAN SS DE SADECE NEO VAR ORDA PARTIDE BIZ 3 KIŞIYIZ 3 ROQUE CUREYI BIZ ALDIK ORADA KAREDE BIZYOKUZ VIDEO ALDIK DIYORSUNUZ MADEM BIZIMLE PAYLASIN SU OYUNDA SACMA SALAK BAN ATIP DURMAYIN ADAMLAR CATIR CATIR HEAL+MALICE ATIYOR OYUN BUG DOLU HER YER BUG CÖZÜN SUNLARI CLAN NAME CHANGE ALIYORUZ ÜSTÜMÜZE BAHAMUT ARMR GELIYOR YAPCAGINIZ SERVER'E AMA

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
en sonunda holyshit clanı olarak clanca oyunu bırakacağız güzel server oynamak istiyoruz ama böyle gereksiz şeylerle karşılaşıyoruz saat sabahın 5 i oyunda tek pk atan biziz 2 - 3 tane karşımızda koxper priest var el kaldırmadan ölümüne heal yapıyorlar onları görmüyorsunuz oyundaki ekran bugundan bizi tutup banlıyorsunuz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konunuzu mahkeme kurallarına göre düzenleyiniz. Aksi Taktirde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

DoYouHaveGOD

Banned
22 Haz 2015
6
0
1
Konunuzu mahkeme kurallarına göre düzenleyiniz. Aksi Taktirde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.
BU VIDEODA HIC BIRSEY YOK DOSTUM SIZ CILDIRDINIZMI ? NESI EL KALDIRMADAN SKILL LÜTFEN SIZDE IZLEYIN SUNU SACMALAMAYIN

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Ek olarak videonun içindekileri söyleyeyim. bastığım bütün skiller mana skili bile olabilir en basitinden. diğer skilleri mana skili olarak düşünelim. tam wolf kaldırırken bir mana daha basıyorum. wolf bana ya duellonadaki lagdan geç düşüyor. yada bende zaten wolf var dikakt ederseniz partyde yanımdaki arkadaşıma wolf gitmiyor. en son olarakta light feet basıyorum. sornada görünmezlik basıyorum. elinizde net birşey olmadan banlamanızı haklı bulmuyorum. lütfen kaldırın.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Videonun 16. Saniyesine Bakabilirsiniz. Mana olduğu zaman 2. kez parlama gelmesi lazım wolf bittiğinde.

Karar : Reddedildi , Jurilerin yorumları da incelenecektir.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
videonun 16. saniyesinde wolf basıyorum basmadan önce mana potu veya light feet de basıyor olabilirim veya soğan da basıyor olabilirim veya başka birşey de basıyor olabilirim. ek olarak partyymde 2 tane adam var 2 sinede wolf gitmiyor ama bana wolf geliyor ben bunuda mantıksız buluyorum bu kadar basit bi sebepten ban atmanızı gerçekten haklı bulmuyorum

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
ben şu anda pk atmak istiyorum ve siz böyle basit birşeyden dolayı benim pk atmamı engelliyorsunuz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
emrekarakss' Alıntı:
videonun 16. saniyesinde wolf basıyorum basmadan önce mana potu veya light feet de basıyor olabilirim veya soğan da basıyor olabilirim veya başka birşey de basıyor olabilirim. ek olarak partyymde 2 tane adam var 2 sinede wolf gitmiyor ama bana wolf geliyor ben bunuda mantıksız buluyorum bu kadar basit bi sebepten ban atmanızı gerçekten haklı bulmuyorum
Mana olduğu zaman 2. kez parlama effecti gelmesi lazım wolf basma bittiğinde.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Videonun 16. Saniyesine Bakabilirsiniz. Mana olduğu zaman 2. kez parlama gelmesi lazım wolf bittiğinde.

Karar : Reddedildi , Jurilerin yorumları da incelenecektir.
Duellona lf wolf meat dumping hepsinin efect aynı + 16. saniyede wolf bastıgında diger asalarada gitmesi gerekir gitmedi ve bi oyuncunun illegal aktivite de bulundugunu 25 saniyelik videoyamı baglıyorsunuz

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
ek oalrak el kaldırmadan skill diyorsunuz da wolfe zaten elim kalkıyor ya biz bu servere emek veriyoruz server açıldıktan bir gün sonra başladım o günden beri chardan yarım saat çıkmadım neredeyse 82 levele kadar uyku uyumadan level kastık o itemleri dizene kadar uyku uyumadan sabah akşam pazar yaptık emek verdik el kaldırmadın diyorsunuz el kaldırmışım gayet net wolfü elimi kaldırarak atıyorum zaten basmıyor diğer asaslarlada aynı partydeyim onlarada wolf gitmiyor meat dumpling atıyor olabilirim veya başka bişey aynı şekilde dönen bir sürü skill var gerçekten anlayamıyorum sizi

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
ek oalrak el kaldırmadan skill diyorsunuz da wolfe zaten elim kalkıyor ya biz bu servere emek veriyoruz server açıldıktan bir gün sonra başladım o günden beri chardan yarım saat çıkmadım neredeyse 82 levele kadar uyku uyumadan level kastık o itemleri dizene kadar uyku uyumadan sabah akşam pazar yaptık emek verdik el kaldırmadın diyorsunuz el kaldırmışım gayet net wolfü elimi kaldırarak atıyorum zaten basmıyor diğer asaslarlada aynı partydeyim onlarada wolf gitmiyor meat dumpling atıyor olabilirim veya başka bişey aynı şekilde dönen bir sürü skill var gerçekten anlayamıyorum sizi
ek olarak enchant scroll da basıyor olabilirim elinizde çok net bir kanıt yokken banlamanız hiç mantıklı değil gerçekten şu anda zamanımı boşuna kaybediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...