Neo BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8
Dostum hakkını yemek istemem ama video da hile kullanıyor gibi duruyorsun. (Bknz. El kalkar kalmaz wolf düşüyor. O an pot bassan bile wolf düşünce tekrar parlaması lazım emek verdiğini bildigim içim şuçlamak istemiyorum gördüğümü söyledim. )

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Dostum hakkını yemek istemem ama video da hile kullanıyor gibi duruyorsun. (Bknz. El kalkar kalmaz wolf düşüyor. O an pot bassan bile wolf düşünce tekrar parlaması lazım emek verdiğini bildigim içim şuçlamak istemiyorum gördüğümü söyledim. )
kardeşim etrafımda gördüğün asaslarla aynı partydeyiz ve onalra wolf düşmüyor farkediyormusun bilemiyorum. wolf düşmüyor. wolf atarken meat dump. enchant armor , enchant attack basıyorda olabilirim sence bu kadar ihtimal varken 25 sn lik videodan ban atılması mantıklı mı ? ben mantıklı bulmuyorum. bu video hiç bir şekilde hiç bir hilenin kanıtı olamaz. kabul etmiyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
emrekarakss' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Videonun 16. Saniyesine Bakabilirsiniz. Mana olduğu zaman 2. kez parlama gelmesi lazım wolf bittiğinde.

Karar : Reddedildi , Jurilerin yorumları da incelenecektir.
Duellona lf wolf meat dumping hepsinin efect aynı + 16. saniyede wolf bastıgında diger asalarada gitmesi gerekir gitmedi ve bi oyuncunun illegal aktivite de bulundugunu 25 saniyelik videoyamı baglıyorsunuz
Diğer asaslarda wolf basılıysa gitmez.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
emrekarakss' Alıntı:
kardeşim etrafımda gördüğün asaslarla aynı partydeyiz ve onalra wolf düşmüyor farkediyormusun bilemiyorum. wolf düşmüyor. wolf atarken meat dump. enchant armor , enchant attack basıyorda olabilirim sence bu kadar ihtimal varken 25 sn lik videodan ban atılması mantıklı mı ? ben mantıklı bulmuyorum. bu video hiç bir şekilde hiç bir hilenin kanıtı olamaz. kabul etmiyorum
Video sn si önemli değil hile olduğu ortada.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
diğer asaslarda wolf basılıysa gitmez diyorsunuzda farkındamısınız bilmiyorum ama hep birlikte geziyoruz ve aynı şekilde bendede wolf olduğu ihtimalini göz önünde bulundurmak zorundasınız. ek olarak söyleyebileceğim bir sürü olasılık var ama hepsini tek tek saymak istemiyorum. bi kaç tanesini söyleyeyim yinede. wolf kaldırırken enchant scroll basıyor olabilirim bende wolf olabilir. meat dumpling basıyor olabilirim. veya wolf basarken videoya sonradan gelen asas arkadaşımda bizimle birlikte partyde ve ben tam wolf kaldırırken wolf basmış olabilir? veya sizde böyle bir ekran bugu olmuş olabilir? kesin bir kanıt yok ortada ki kesin değil kanıt bile yok.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Kardeş, çok asas oynadım. Bunun açıklaması şu. Eğer adam wolf bitmesine son 3-4 saniye wolf atarsa hemen yenilemek için, ama zamanı hesaplayamayıp 1 saniye önce atabilir, halihazırda zaten wolf olduğu için wolf efektide süreye etkiside gelmez. Diğer asaslar olayını zaten siz açıklamışsınız. En azından dediğim şeyin incelenmesini istiyorum. Arkadaşı kesinlikle tanımıyorum ama aynı yerde bende olabilirdim ve refleks olarak veya yanlışlıkla wolf zamanını kaçırarak(daha erken atarak) wolf atsam parlamaz sonuçta.

Kaldı ki bir diğer senaryo; diğer asaslar daha önceden wolf atmıştır, arkadaş fark etmemiştir. wolfü yok diye wolf atmaya çalıştığında wolf diğer arkadaşlara gitmediği gibi kendinede gelmemiştir. bu yüzden her halükarda parlama olmaz zaten.

Yada hilede mümkün belkide ama itemli birinin böyle bir hileye başvurmasını, helede itemlerin pekte olmadığı bi serverda biraz anlamsız buldum açıkçası.

Rado1453

The Knight Online Player
30 Haz 2015
2
0
1
ben defalarca izledim videoyu ban sebebi olacak hiç yanlış görmedim. adamın bi dünya emeği var ne diye kendini riske atsın böyle basit şeyler için. bende bu serveri iyi sanıyordum başladığım gün 150 lira civarı kc aldım fakat şimdi pişman oldum bu kadar basit bir sebepten ban atıyorsa burda oynanmaz büyük ihtimal usko dönerim.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Kardeş' date=' çok asas oynadım. Bunun açıklaması şu. Eğer adam wolf bitmesine son 3-4 saniye wolf atarsa hemen yenilemek için, ama zamanı hesaplayamayıp 1 saniye önce atabilir, halihazırda zaten wolf olduğu için wolf efektide süreye etkiside gelmez. Diğer asaslar olayını zaten siz açıklamışsınız. En azından dediğim şeyin incelenmesini istiyorum. Arkadaşı kesinlikle tanımıyorum ama aynı yerde bende olabilirdim ve refleks olarak veya yanlışlıkla wolf zamanını kaçırarak(daha erken atarak) wolf atsam parlamaz sonuçta.
Kaldı ki bir diğer senaryo; diğer asaslar daha önceden wolf atmıştır, arkadaş fark etmemiştir. wolfü yok diye wolf atmaya çalıştığında wolf diğer arkadaşlara gitmediği gibi kendinede gelmemiştir. bu yüzden her halükarda parlama olmaz zaten.

Yada hilede mümkün belkide ama itemli birinin böyle bir hileye başvurmasını, helede itemlerin pekte olmadığı bi serverda biraz anlamsız buldum açıkçası.
teşekkür ediyorum kardeşim değerli yorumun için. bende bunu anlatmaya çalışıyorum umarım anlarlar ve yardımcı olurlar.

Amonhutep

The Knight Online Player
27 Haz 2015
4
0
1
TheSecretOfassocia karus clan baskaniyim . Bu arkadas ile hic bi muhabbetim olmamistir tanimiyorum . Fakat mantiken bakildiginda boyle saglam bir charin hile yapicagina inanmiyorum . Zaten videoyu defalarca izledim pekte hile varmis gibi gozukmuyor . Bence juri ve adminlerin tekrar dusunup karar vermesi lazim . Iyi forumlar

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
TheSecretOfassocia karus clan baskaniyim . Bu arkadas ile hic bi muhabbetim olmamistir tanimiyorum . Fakat mantiken bakildiginda boyle saglam bir charin hile yapicagina inanmiyorum . Zaten videoyu defalarca izledim pekte hile varmis gibi gozukmuyor . Bence juri ve adminlerin tekrar dusunup karar vermesi lazim . Iyi forumlar
sanada teşekkür ederim kardeşim değerli yorumun için. sağol varol..

Amonhutep

The Knight Online Player
27 Haz 2015
4
0
1
Ne demek kardesim her zaman haklinin yanindayiz var olun . Emin ol hak yerini bulacaktir .

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
teşekkür ediyorum kardeşim değerli yorumun için. bende bunu anlatmaya çalışıyorum umarım anlarlar ve yardımcı olurlar.
eyvallah dostum. yani diğer asaslara wolf gitmemesinin tek mantıklı açıklaması onlarda da wolf olması. e zaten aynı partideyseniz ve onlarda varsa sendede olması çok yüksek ihtimal. wolf olduğunun farkında olmayıp sende wolf atarsan kimseye gitmez. ki ilk parlama zaten light feet veya soğan olabilir. burda wolf efekti erken gelmesi değil olay, hiç gelmiyor, çünkü zaten var büyük ihtimalle. bencede tekrar değerlendirilmeli..

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
eyvallah dostum. yani diğer asaslara wolf gitmemesinin tek mantıklı açıklaması onlarda da wolf olması. e zaten aynı partideyseniz ve onlarda varsa sendede olması çok yüksek ihtimal. wolf olduğunun farkında olmayıp sende wolf atarsan kimseye gitmez. ki ilk parlama zaten light feet veya soğan olabilir. burda wolf efekti erken gelmesi değil olay, hiç gelmiyor, çünkü zaten var büyük ihtimalle. bencede tekrar değerlendirilmeli..
eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim, sağol varol..

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Parlama Efektinin Gelmemesini Nasıl Hile Olarak Değerlendirebiliyorsunuz Tam Emin Olmadan. Emek Hırsızlıgı Yapıyorsunuz Şuanda. Video Bende Izledim Alenen Bişi Olmadan Bu Şekilde 1 Karar Veremezsiniz Bole Birşey Yok Yani. 2 Kişinin Bok Atması Sonucu Karar verip kesin yargı Yapıyorsunuz. Alırsınız Takibe Izlersiniz Tam Emin olur Banlarsınız.2 Dakika Izleyıpte Ban ATAMAZSINIZ. Sizin Yaptıgınız Yargısız Infaz. Oyunda Olan Bug'ları Görüntü Bug'larını Vs. Herseyı Kapattıgınızı Veya Kapatabılcegınızımı Düşünüyorsunuz ? Ya Bu Bir Görüntü Buguysa Ve Insanların Emegının IRZ ına Gecıyorsanız? Bole Bişey Kabul Edılemez. Ban Açılmalı Gerekirse Takibe Alınılmalı. SERVARDA SIZ VE YANDASLARINIZ DEVAM EDERSINIZ bu sekılde davranarak. Kolay Gelsın.

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
HA BIRDE INSANLARI BANLAYARAK FORUMDAN BANLAYARAK SUSTURMAYA CALISMAK ACIZ INSANLARIN YAPACAGI ISLERDIR. ALENEN NE HILE VAR NE BISI VAR. SIZ KENDI BUGLARINIZI DUZELTEMIYORSANIZ INSANLARIN YAPACAKLARI BIRSEY YOK. BOŞUNA INSAN BANLIYORSUNUZ. BENIDE BANLAYIN ZATEN BU TARZ SW DE DURMAYIZ BASAR GIDERIZ. HE EMEKLERIMIZIDE SONUNA KADAR SAVUNURUZ. HARCADIGIMIZ ZAMAN HARCADIGIMIZ PARA HARCADIGIMIZ EMEK SIZIN ICIN ONEMSIZ OLABILIR AMA INSANLAR ICIN ONEMLI VE DEGERLI. BOŞ IŞLER YAPIP ÇOLUK ÇOCUK GIBI DAVRANIP ABUK SUBUK BAN ABUK SUBUK MUTE ABUK SUBUK FORUM BAN ATMAKTAN VAZ GECIN KENDINIZI NE SANIYORSUNUZ BILEMIYORUM DA INSAN OLUN. PLAYERLARINIZLA BISILER YAPIORSANIZ YAPIYORSUNUZ BILINCINDE OLUN. YENI SW DE GELIYOR KALIRSINIZ . GIBI

ŞIMDI BENIDE BANLA FORUMDAN.

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Arkadaşla Tanışalı Fazla Bir Sure Olmadı Ama Nasıl 1 Insan Oldugunu Neler Yaptıgını Yapabılcegını Bılıyorum. Cektıgınız Video'da ALENEN hiçbirşey yok. Kendı Kendınızı Kandırıp Kişilerin Emeklerini Harcıyorsunuz Ki Bu Arkadasın ITEM veya Baska bırseyle Ilgılı 0 Sıkıntısı Var Bu Sekılde Bır Insanın Hıle Yapabılcegını Dusunmek Bana Görede Sacmalıktır. izlemeye alırsınız 1-2 saat izlersiniz baktınız ki hakatten bişi var ve buna EMINSINIZ ozaman banlarsınız. Ama Bana Kalırsa Siz Ciddi Anlamda Oyundan Anlamıyorsunuz. Oturmuşsunuz Oyun Kurallarına Belli Başlı Şeylere göre Ban Atıyorsunuz. Ench. Scroll'lar Meat Dumping'ler veya Arkadasların Dedıgı Gıbı Wolf varken Wolf Atılması Bu Görüntüyü Sağlar. Herşeyi Geçtim Buglarla Dolu Olan Private Serverlarda Görüntü Bugları Dahi Mümkündür. YARGISIZ INFAZ YAPIYORSUNUZ . Bu Banladıgınız Arkadasın Emegini Çar Çur Edıyorsunuz Ki Ciddi Anlamda Oyunda Item Olarak Biyerlere Gelmiş Kişilerden Biridir. Gereğini Yapın Aksi Takdirde Playerlar Olarak Tepki Göstericeğimizden Emin Olun.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
UgurJohn' Alıntı:
Arkadaşla Tanışalı Fazla Bir Sure Olmadı Ama Nasıl 1 Insan Oldugunu Neler Yaptıgını Yapabılcegını Bılıyorum. Cektıgınız Video'da ALENEN hiçbirşey yok. Kendı Kendınızı Kandırıp Kişilerin Emeklerini Harcıyorsunuz Ki Bu Arkadasın ITEM veya Baska bırseyle Ilgılı 0 Sıkıntısı Var Bu Sekılde Bır Insanın Hıle Yapabılcegını Dusunmek Bana Görede Sacmalıktır. izlemeye alırsınız 1-2 saat izlersiniz baktınız ki hakatten bişi var ve buna EMINSINIZ ozaman banlarsınız. Ama Bana Kalırsa Siz Ciddi Anlamda Oyundan Anlamıyorsunuz. Oturmuşsunuz Oyun Kurallarına Belli Başlı Şeylere göre Ban Atıyorsunuz. Ench. Scroll'lar Meat Dumping'ler veya Arkadasların Dedıgı Gıbı Wolf varken Wolf Atılması Bu Görüntüyü Sağlar. Herşeyi Geçtim Buglarla Dolu Olan Private Serverlarda Görüntü Bugları Dahi Mümkündür. YARGISIZ INFAZ YAPIYORSUNUZ . Bu Banladıgınız Arkadasın Emegini Çar Çur Edıyorsunuz Ki Ciddi Anlamda Oyunda Item Olarak Biyerlere Gelmiş Kişilerden Biridir. Gereğini Yapın Aksi Takdirde Playerlar Olarak Tepki Göstericeğimizden Emin Olun.
teşekkür ederim kardeşim sağol varol..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri : AliMUTLU

videoyu izleyemiyorum o yüzden bir yorumda bulunamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...