Neo BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : görüntü bence elle tutulur bir kanıt değil wolf birazda erken gelmiş gibi dedikleri gibi wolfta olamayabilir sonuçta wolf varken tekrar basılabilen bir skill görüntü buguda olabilir.

karar : olumlu ban kaldırılsn fakat karakter incelemeye alınsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Neo arkadaşımızı oyundan tanıyorum. Şuana kadar hiç bir illegal program kullandığına şahit olmadı. Beraber saatlerce Booro slotunda expi kastığımız oldu uyduğu zaman bile oyunun imkanlarından faydalanıp Genie kullandığına şahitim. Bu kadar emek verilmiş bi karakterin heba olmasını istemiyorum. Eğer siz juri kararı hile var diye bir karar verseniz bile (ki öyle olduğunu düşünmüyorum.) bu kardeşimizin emeklerinin boşa gitmesini istemiyorum ve 2.bir şansı hakketmesini istiyorum.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Sexyyyy

Not:Ben videoda illagal birşey göremedim wolf kaldırırken mana değilde soğan dedıgımız np arttıran item basılmış olabilir veya herhangi bir scroll'da basılmış olabilir veya wolf atmış lagdan sonradan işlemiş olabilir konunun tekrar incellenmesi ve karakterin banının kaldırılıp karakterin takibine devam ettirilmeli.

Karar : Kabul edildi ,

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Demek Istediğimiz Tamda Bu. Net bir Kanıt deıl ıncelemeye almadan ban olması saçma bir durum. Juri'lere Teşekkür Ederiz. Kolay Gelsin

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
yorumlarınız için çok teşekkür ederim sayın juri üyeleri..

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Jurilerimizin kararıyla Olumlu, Kullanıcı takibe alınacaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...