Oyundan attı ve bır daha start alamıyorum 2 bılgısayarımda da

emre8899

The Knight Online Player
5 Haz 2015
7
0
1
Oyundan attı ve bır daha start alamadım ınternete reset attım vb yolları denedım ancak sonuç yok hayatımda en cok sorunu bu oyunda yasadım üzücü

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
kardeşim sureklı launcheri açıp kapatırsan giriş yapabilirsin

emre8899

The Knight Online Player
5 Haz 2015
7
0
1
Dostum sende olmasan kim ilgilenecek acaba teşekkür edeirm

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Kardeşim birde dns değiştirip denemelisin buda olmassa clienti tekrar kurmayı dene ben teşekkür ederim güzel yorumun için iyilik yap iyilik gör demişler :D

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Ip banları 15 dakikada bir kaldırıyoruz. Böyle bir durumlar karşılaştığınızda 15 dakika boyunca panel launcher hiçbirşey açmadan 15-20 dakika bekleyin. Zaten biz kaldırmış olacağız.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

icakirr61

The Knight Online Player
6 Haz 2015
1
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Ip banları 15 dakikada bir kaldırıyoruz. Böyle bir durumlar karşılaştığınızda 15 dakika boyunca panel launcher hiçbirşey açmadan 15-20 dakika bekleyin. Zaten biz kaldırmış olacağız.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
yaklaşık 3-4 saat önce windows 8.1 e güncelleme yaptım. oyun çalışıyordu fakat entegre ekran kartı ile ve kasıyordu. yaptığım tek şey nvidia ekran kartı ile çalıştırmak. ondan sonra starttan sonra programı kapat hatası almaya başladım.çoğu şeyi denedim olmadı. tekrar indirdim şuan patch atmıyor manuel yükleyin diyecek olursanız da , start yine gelmeyecek dns de değiştirdim dev olayını da yaptım şuan anlamsız bi start gelmemesi var.