QFC Seri skill sh

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
1. dkk sonraya daha dikkatli bakin ilk 1 dkkyi ekran bugu derseniz

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Sanırım doğru tespit, Speedhack bariz belli oluyor herhangi bir lag vs. durum yoksa ortada.

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
skillerden ve minorden belli oluyorsa lag yok bende adamda bilemem ama bach e atack yapmadan once dikkat edersen 39 flame skillini seri vurup staffa devam ediyor, sh zaten gun gibi ortada

Aloyoshenka

The Knight Online Player
16 Eki 2015
56
0
6
Bu elemanı dün bende şikayet ettim lütfen gerekeni yapın aynı anda bana 3 skill attı eleman ayrıca bu arkadaşı Clanında(Diamond) barındıran arkadaşların böyle konulara dikkat etmesi lazım gereken yapılır umarım :)

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Üzülerek söylüyorum ki doğru tespit bu şekilde oyunumuzun kalitesini düşürmelerine izin vermediğiniz için teşekkürler Game Master arkadaşlar ilgilenecektir.

qfc.

The Knight Online Player
26 Eki 2015
1
0
1
Öncelikle Calışmalarınızdan Dolayı tskr ederim.

Bu kadar Göze Batdıysam bir mage olarak ve ezik olmanız ve playerlik boş beleşlere kalmıs ki. GM Beyfendi beni takip de ediyordu . Sıkıntı olsaydı Hesabım Blocke olurdu .

Fakat video da dikkatinizi cekerim Bende sıkıntı cıkaran arkadaslar saolsun burda konuya yazan PARTY arkadaslar selam olsun.

ILK ÖNCE KENDINIZE BAKIN ! PRiestniz HIC ELI DÜSMEDEN PATIR PATIR ATIO Benim elim 5 kere düsüyo dikkatini cekerim !!!

Hade Simdi Yol al bak işine..

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Bu kadar Göze Batdıysam bir mage olarak ve ezik olmanız ve playerlik boş beleşlere kalmıs ki. GM Beyfendi beni takip de ediyordu . Sıkıntı olsaydı Hesabım Blocke olurdu .

Fakat video da dikkatinizi cekerim Bende sıkıntı cıkaran arkadaslar saolsun burda konuya yazan PARTY arkadaslar selam olsun.

ILK ÖNCE KENDINIZE BAKIN ! PRiestniz HIC ELI DÜSMEDEN PATIR PATIR ATIO Benim elim 5 kere düsüyo dikkatini cekerim !!!

madem o kadar priestimize tbl diyorsunuz biz her zaman ardreamdayiz alin sizde videoyu atin foruma cok zor bir sey degil.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33

Illegal bir program kullanmadığınızı iddaa ediyorsunuz sanırım ama 1 sn içinde okadar yol katetmenizi biz merak eden kişilere nasıl açıklayacaksınız hani uçtuğunuz zaman gözüm gittiğiniz yerde sizi tp yapabilecek bir mage aradı ekran bugu olabilir diyebilmek için ancak yoktu. Ayrıca sizin için yapılan yorumların illegal olduğunu öne sürdüğünüz arkadaşın bir videosunu atarsanız o kişiyede yapılacağını görürsünüz taraflı bir gözle bakılmıyor.