REQ BAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Karakter Adı:REQ

Hesabın Kapatılma Tarihi:04.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Anlaşmazlık

Savunma:
02.07.2015 tarihinde ..şahısla bir anlaşmazlık sonucu karşılıklı küfürleştik ağır küfürler etti anneme küfür etme vefat etti dememe rağmen devam etti ve merarına dahi küfür etti ardından oruçlu olduğunu dile getirerek hahaha biçiminde güldü bende kendime hakim olamayıp şahsın tuttuğu oruca ve inancına küfür ettim . herkesten elini vicdanına koymasını rica ediyorum empati kuralım yöneticilerimizin adaletine inanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
serverda bu carın dolandırmadigi adam kalmadi,2 tane küfürü mü kaldiramadin?

MischiefMakers

The Knight Online Player
23 Haz 2015
56
1
8
Daha geçen gün arkadaş ksc ile kendisin dolandırdığını ispat etti forumda herkese.Bir de pişkin pişkin dalga geçiyordun adamla pm'den nayim mi naim mi diye.Sebep küfürmüş,pişman olmuş peh peh,karaktersiz insanın tekisin.

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
MischiefMakers' Alıntı:
Daha geçen gün arkadaş ksc ile kendisin dolandırdığını ispat etti forumda herkese.Bir de pişkin pişkin dalga geçiyordun adamla pm'den nayim mi naim mi diye.Sebep küfürmüş,pişman olmuş peh peh,karaktersiz insanın tekisin.
Ben tanıyorum oyundan çok iyi bir insan yardımı oldu sağolsun ölmüş annesine küfür edilmiş bende olsam karşılık verirdim empati kuralım

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
Ben tanıyorum oyundan çok iyi bir insan yardımı oldu sağolsun ölmüş annesine küfür edilmiş bende olsam karşılık verirdim empati kuralım

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Dini, Siyasi içerikleri oyunda paylaşmak yasaktır. Küfür ilk etapda ban sebebi değildir.

Ban sebebinize göre savunmanızı düzeltiniz.

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
BU ZATEN BANNED SEBEBI KONUŞMA FARKLI IFTIRALARLA BIR KAÇ HESAP AÇARAK DOLANDIRILDIK DIYEREK BIŞEY ELDE EDEMEZSINIZ..

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
ALLAH SORAR ÖLMÜŞ BIR INSANIN MEZARINA DAHI KÜFÜR ETMENIN CEZASINI AYIP AYIP REQ KARDEŞIMIZIN YANINDAYIZ

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
benimde annem vefat etti biri benim anneme küfür ettiğinde kan beynime gider REQ i haklı görüyorum.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
vayyy vayyy vayyy eski forum jurisi oyunda dolandırıcılık mı yapıyor. anlaşmazlık mı bu . onu geçiceksin . oyunda 4 kişiyi dolandırdın nerden baksan 1500tl kaldırdın o insanlardan . bende dahil. ve burda kalkmış ölmüş anneme küfür etti diyosun . boşuna konu açmışsın . banın açılsa bile kendi kişiligin bozuk... şu ana kadar dokunmadı da şmdimi dokundu söylediklerim.

benle resmen dalga geçtin sen git oruç tut yok öyle yok böyle. bu oyunda senın gibi enayiler oldugu sürece sırtımız yere gelmez dyen kim ?

ve ayrıca o karakterin sana ait oldugundan emin degilim. gerçek sahibi açsın konuyu bence.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
ve ayrıca annene küfür ettigimi ıspatla kardeşm bana anneme küfür etti vefaat etti dememe ragmen mezarına kufur etti dedigin laf pek inandırıcı gelmıyo . çunku ben kmsenın ölmuş annesının mezarına kufur etmem okadar aşşalık adam deilim. mezarına kufur ettigimi ıspatla bnm charlarımdan . iftira atma burda bana.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
vayyy vayyy vayyy eski forum jurisi oyunda dolandırıcılık mı yapıyor. anlaşmazlık mı bu . onu geçiceksin . oyunda 4 kişiyi dolandırdın nerden baksan 1500tl kaldırdın o insanlardan . bende dahil. ve burda kalkmış ölmüş anneme küfür etti diyosun . boşuna konu açmışsın . banın açılsa bile kendi kişiligin bozuk... şu ana kadar dokunmadı da şmdimi dokundu söylediklerim.
benle resmen dalga geçtin sen git oruç tut yok öyle yok böyle. bu oyunda senın gibi enayiler oldugu sürece sırtımız yere gelmez dyen kim ?

ve ayrıca o karakterin sana ait oldugundan emin degilim. gerçek sahibi açsın konuyu bence.
kardeşim beni bu olaya karıştırma. oyunda rica etti diye bu konuyu açtım.

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
kimse boşuna kendini yormasın herkes istediği olsun diye birilerini suçlaya bilir burda yok dolandırdı yok küfür etti sonucu sadece DUELLONE belirler

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
kardeşim beni bu olaya karıştırma. oyunda rica etti diye bu konuyu açtım.
kardeş bilip bilmeden bu sekılde bence konu açma. okadar insanın canını yaktı dolandırdı . ve buna arka mı çıkıyosunuz. gözünüzü sevem yapmayın . bide diyorum ss atsın ksc atsın ölmuş anasının mezarına mı kufur etmışm . tuttugu oruca hahahaha diye karşılk mı vermışm. adaletlı olun az.

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
kardeş bilip bilmeden bu sekılde bence konu açma. okadar insanın canını yaktı dolandırdı . ve buna arka mı çıkıyosunuz. gözünüzü sevem yapmayın . bide diyorum ss atsın ksc atsın ölmuş anasının mezarına mı kufur etmışm . tuttugu oruca hahahaha diye karşılk mı vermışm. adaletlı olun az.
BOŞ KONUŞMA KONU KÜFÜR ÜZERINE AÇILDI DAVA ONA GÖRE GIDER ISPAT GETIR ADAMLAR 50 TANE ÜYELIK AÇAR BENI DOLANDIRDI DER

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
DAVA Küfür üzerinden gidecek DUELLONA KARARINI verecek kimsenin dediğiyle adamın fikri değişmez

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
Kimse size REQ oyunda nasıl biri diye sormadı adam legal mi legal şu anda küfür ü tartışıyorlar boş konuşmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...