REQ BAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
req Suçsuzdur Annesine edilen küfüre karşılık vermiştir aff istiyoruz

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
BOŞ KONUŞMA KONU KÜFÜR ÜZERINE AÇILDI DAVA ONA GÖRE GIDER ISPAT GETIR ADAMLAR 50 TANE ÜYELIK AÇAR BENI DOLANDIRDI DER
Ben ispat getirdim kardesim merak etme goren gordu.

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
Biz iyi bildiğimizin arkasındayız hiç yoktan polemiğe girme kararı bekle

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Kardeş sende bende burda hiç bişeyiz DUELLONA Kararını verir sen kendini çok önemli sanma yani her lafla birilerine bişey olsaydı ohoo herkes bir brinie iftira atar biz 4 5 kişi sana iftira atsak banned mi yicen o yüzden boşver iyi geceler

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
benim tek bildiğim ölmüş birine küfür edilmez o yüzden req haklı hayırlı ramazanlar

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
aynen öyle kardeşim Ölmüş birine küfür edildiği için REQ Haklı banned sebepsiz yere diğer konular beni bağlamaz dava buysa REQ HAKLI

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
PARADISEKILL Insanlık yapıp yardımcı olmuş sen ölüye küfreden bir adamsın o yüzden çok gereksiz konuşuyosun

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Tabi kardesm ölmus annesinin mezarina kufur ettigimin fotosunu ksc sini yuklersen eyw. Adamsiniz

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
BAŞTA dedinki kardeşim annesine mezarına küfür etmedim şimdi annesine küfür ettiğinide yalanlıyosun oyunda kim pm ss sini çeker adam bu yüzden banlanacağını bile bilmez öyle olsa oda seninkini çekerdi zaten savunması o adamın

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Nick verirmisiniz size pm atan nicki. Kontrol edeyim size önce o küfür ettiyse banınızı kaldıracağım.

ysn55

The Knight Online Player
9 Haz 2015
31
1
8
Şu arkadaşların ipye bakın ne destekçi çıkmışlar ya :) ))))))

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Ben hakliyim kardesim kimse buna laf edemez . Sen beni dolandir sonra bana kufur etti anama kufur etti. Dolandiriosun sen milleti. Milletin hakkina geciosun. Snra req hakli. Req hakliysa banlayn abi charimi.. adam herseye teşvik edio. Alayci alayci konuşuyo km olsa kufur eder. Ama birkrz daha diyorum kifr ettm ama annesinin mezarina etmedm. Banada kmse demedi annem oldu kufur etme diye. Hakliyken haksiz konuma dustum. Bu adam ksc felan atmiyo ama admin gidip pm konusmalarini incelio. Ben dedigimde ise hic ilgilenmemisti. Tesekkurler theknightonline.

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
Duellona' Alıntı:
Nick verirmisiniz size pm atan nicki. Kontrol edeyim size önce o küfür ettiyse banınızı kaldıracağım.
Ben hakliyim kardesim kimse buna laf edemez . Sen beni dolandir sonra bana kufur etti anama kufur etti. Dolandiriosun sen milleti. Milletin hakkina geciosun. Snra req hakli. Req hakliysa banlayn abi charimi.. adam herseye teşvik edio. Alayci alayci konuşuyo km olsa kufur eder. Ama birkrz daha diyorum kifr ettm .. DECEMBER ISIMLI ŞAHSIN bir sonraki sayfada yazı ettiği küfürü yalanlamıyor bahaneler sunuyor iftiralarla benim pmlerimi kontrol edin dolandırıcılıkla ilgili hiç bişey yazmadım

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
Oyundaki Nickni bilmiyorum ama adam bir üst yorumda çeşitli bahaneler sunsada küfür ettiğini kabul etmiş buyrun bakın dediğim gibi ben o kadar ayrıntıya girmedim maradondaydım pazar yapıyordum birden banned yedim bu sebepten banned yiyeceğimide bilmiyordum yoksa ss alırdım

caglarcan24

The Knight Online Player
5 Tem 2015
7
0
1
Duellona bey sizin gibi çocuk değil profesyonel insanlar böyle bir farm serverde Küfürün banned sebebi olmaması lazım çünkü emek isteyen bir oyun maddi manevi insanlar emek vermiyor muteye cevrile bilir cezası

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
DUELLONANIN ADALETINE INANIYORUMM KONUYU SAPTIRTMAYA ÇALIŞAN BAZI HUSUMETIM OLAN KIŞILER SUYU BULANDIRMAYA ÇALIŞSSADA DAVA KÜFÜR ÜZERINEDIR VE YÖNETICILERIMIZE GÜVENIYORUM

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
Duellona' Alıntı:
adam küfür ettiğini onaylamış arka sayfada bakarsanız görürsünüz sayın yönetici

ugur23

The Knight Online Player
5 Tem 2015
11
0
1
Küfür Ettiğini kabul ediyosun daha ne olsun Konu zaten küfür edip etmediğin

frt16

The Knight Online Player
5 Tem 2015
8
0
1
Sizce oyunu dolandırıcılık yapmak için oynayan biri bu kadar çok knight cash alırmı mantıklı olalım başka bahaneler iftiralar bulun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...