RukiaKuchiki´...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Nick: RukiaKuchiki

Banlanma tarihi: 27/10/2015

Savunam: Forumda acilan videoya karsilik ban attiginizi var sayiyorum cunku oyunda illegal bir aktivite kullanmiyoruz. Oyunda pmlerimize cvp verirseniz daha kolay konusucagimiza inaniyorum. Eger priest acip kontroll derseniz effectlerde bug oldugunu ve charin haksiz yere ban yedigini anliyicaksinizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Savunmanıza videonun linkinide atarak ufak bir açıklama yaparsaniz kendi adima kararimi belirtebilirim.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri :WestCo4st

Açıklama: Arkadaş hakkında sadece bir değil birçok şikayet var https://www.youtube.com/watch?v=lcJa...ature=youtu.be video üzerine

bir ban atılması bence doğal çünkü anormal bir durum söz konusu. Hani videoyu görmesem meyve veren ağaç taşlanır derdim ancak videodan sonra en azından o an için illegal bir aktivite yok demeyin çünkü çok bariz.Oyun içi gm arkadaşlara pm yoluyla anlatarak ban durumunuzu düzeltemezsiniz buraya detaylı bir açıklama yaparsanız daha faydalı olur bence.

Karar : Video üzerinden ve diğer şikayetleri düşünerek daha ikna edici ve detaylı bir savunma gelene kadar şahsın karakterinin ban durumunun devam etmesi bence daha doğrudur. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Konu ile Ilgilenen : SoGood

Açıklama : Videoyu şimdi izledim fakat bana yarim el 3. parti programı geldi. gerçektende bariz belli oluyor

Karar : HDD Ban atilmişsa açılabilir fakat Characterin Banli kalabilir. Son sözü ''YÖNETICI'' söyleyecektir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Şikayet videosu :

[video=youtube;lcJa79W5ohk]https://www.youtube.com/watch?v=lcJa79W5ohk&feature=youtu.be

Kendi Şikayet videoları [1:05 den itibaren izleyin lütfen heal atışına bakın.]

[video=youtube;CFV8l1Y-onw]

Karar : Videoyu izleyip yorum yapan tüm jurilerin kararı uygulanacaktır.

Konu Açık Bırakılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Mahkeme ile ilgilenen jüri : Raikage

Açıklama : Bahsi geçen videoda heal yapma süresi tamamlanmadan karakterin altında heal animasyonunun gerçekleştiği görünüyor.

Karar : Ceza alan oyuncu masumiyetini bir şekilde ispat edebildiği taktirde ban kaldırılabilir.

Fakat şuanda ceza durumunun devam etmesi doğru olacaktır, son söz GM arkadaşlarındır.

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Burda bahsi gecen karakter priest ve eger priest acip 1920 heali dener iseniz effecte sorun oldugunu gorursunuz. Ve videoda gorundu uzere char sadece sabit durdugunda effect fazla gozukuyor. Lutfen bunu göz onunde bulundurup tekrar dusnunuz

cabbar

The Knight Online Player
21 Eki 2015
24
0
1
Kardeşim Bi tane juri Team vieverden izlesin pk atarken herşey belli olur veya bilgisayarına bağlanıp her tarafını araştırın 1 tane hile varsa banlayın Serverde slayt bugu var bu çok bariz. O zaman 50 kişi toplayıp şikayet edelim bi slayt videosu çekelim banlatalım milleti istediğiniz bumu kardeşim hiç bi program yok

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
Hocam size şimdi ispatlayacam herşeyi jüri üyelerini o zaman göreve çağırıyorum 1920 heal acın bi priestte 1. heali kaldırdıktan sonra 2.yi kaldırırken altına efecti veriyor bakın bunu deneyın ben oyuna gıremıyorum o yüzden denıyemıyorum 1. 1920 kalktıktan sonra 2. 1920 kaldırırken efecti altında parlamaktadır bunu deneyebilirsiniz ayırca oyun içi clanlarda bulunan özelliklede beni bu durumla yargılayan diamonds clanıında olan jüri üyelerinin bu mahkemede olmamasını talep ediyorum

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
SoGood' Alıntı:
HDD Ban Açılabilir Characterin Banliligi devam edebilir.
ndn karakterin bani devam ediyor bunu anlamaidm charin itemleri servera gore ust seviye adamlar videoda gozuktugu uzere 200 300 damage atiyorlar ve siz hala chara tbl demeye devam ediyorsunuz bende bunu anliyamiyorum

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
Duellona' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Şikayet videosu :

[video=youtube;lcJa79W5ohk]https://www.youtube.com/watch?v=lcJa79W5ohk&feature=youtu.be

Kendi Şikayet videoları [1:05 den itibaren izleyin lütfen heal atışına bakın.]

[video=youtube;CFV8l1Y-onw]

O 2. attığınız videodaki partide 2 priest olduğumuza dikkat ederseniz sevinirim ayrıca benım orada ilginç bir şey göremiyorum ben arka arkaya 1920 kaldırıyorum olay bu bunun yüzünden mi ban yedim?

cabbar

The Knight Online Player
21 Eki 2015
24
0
1
Aynen kardeşim deneyin bi priestte hiç bi program yoktur. Bide itemlerine bakın priestin karşıdaki adamların vurduğu damagelere bakın yani

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
cabbar' Alıntı:
Aynen kardeşim deneyin bi priestte hiç bi program yoktur. Bide itemlerine bakın priestin karşıdaki adamların vurduğu damagelere bakın yani
Evet kardeşim aynı sekilde dediğim gibi 200 190 damage vuruyorlar kesemeyince tbl oluyor serverdaki heal bugu cok barizdir 1920de dediğim gibi kendilerine deneyin dediğim halde mahkeme deyip duruyorlar serverdaki efect bugun denemeyenler bugun burada beni banlıyorlar

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Konu ile alakali son sözü ''YÖNETICI'' verecektir.

Biz burda gönüllü olarak görev yapıyoruz herşey bizim sözümüzle bitmiyor.

Bizim burda sadece etki ettigimiz bir fikirden ibaret

Belirttigim gibi
''YÖNETICI TAKIMI'' gerekli incelemeyi yaptıktan sonra son sözü söyleyecektir.

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
SoGood' Alıntı:
Konu ile alakali son sözü ''YÖNETICI'' verecektir.
Biz burda gönüllü olarak görev yapıyoruz herşey bizim sözümüzle bitmiyor.

Bizim burda sadece etki ettigimiz bir fikirden ibaret

Belirttigim gibi
''YÖNETICI TAKIMI'' gerekli incelemeyi yaptıktan sonra son sözü söyleyecektir.
Hocam fikirden ibarette oyundan adam bana jürilerin kararına göre diyor şimdi o 2. videoyu izleyin magenin atağıda abartı 2. prinin healide abartı gözünüzü seveyim yani burada neden acısını ben cekeyım böyle bi durumun lütfen jüriden talebim videoların 2. defa izlenip yorum yapılmasıdır

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Burda hem madendeki emegimiz hemde paramiz bosa gidicek lutfen biraz kus bakisi bakin olaylara. yada ne biliyim empati kurun.

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
RaiKage' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen jüri : Raikage
Açıklama : Bahsi geçen videoda heal yapma süresi tamamlanmadan karakterin altında heal animasyonunun gerçekleştiği görünüyor.

Karar : Ceza alan oyuncu masumiyetini bir şekilde ispat edebildiği taktirde ban kaldırılabilir.

Fakat şuanda ceza durumunun devam etmesi doğru olacaktır, son söz GM arkadaşlarındır.
Admine anlattım sizede anlatayım olmazsa deneyebilirsiniz 1. heali kaldırdıktan sonra 2. heali kaldırken kaldırmaya bastığınızda 2. healin efecti heal düşmeden altınızda beliriyor bunu deneyebilirsiniz sıkıntı yok admine anlatmaya çalıştım bu durumu anlamıyor sen diyor andreamda TS basıp dolaşıyorsun ama adamlar senı görmüyor diye gülünç bir yorumda bulundu serverdaki efect bugları yüzünden benım param ve emeğim yanacak eğer tekrar izlersin heal atıp yürüdükten sonraki heal 2 kere parlamamakta ama durup 2.yi kaldırmaya calıstığımda 2 kere parlıyormuş gibi gözüküyor

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri :WestCo4st
Açıklama: Arkadaş hakkında sadece bir değil birçok şikayet var https://www.youtube.com/watch?v=lcJa...ature=youtu.be video üzerine

bir ban atılması bence doğal çünkü anormal bir durum söz konusu. Hani videoyu görmesem meyve veren ağaç taşlanır derdim ancak videodan sonra en azından o an için illegal bir aktivite yok demeyin çünkü çok bariz.Oyun içi gm arkadaşlara pm yoluyla anlatarak ban durumunuzu düzeltemezsiniz buraya detaylı bir açıklama yaparsanız daha faydalı olur bence.

Karar : Video üzerinden ve diğer şikayetleri düşünerek daha ikna edici ve detaylı bir savunma gelene kadar şahsın karakterinin ban durumunun devam etmesi bence daha doğrudur. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.
Son yapılan yorumlardan ve konuya yapılan eklemelerden sonra kararım değişmemiştir. Yorumum aynıdır son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...